Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita angelik's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2008
    Postari in forum
    4
    Sunt o mamica singura ca taticul fetei ne-a parasit,si nu prea ma descurc cu banii k nu luam decat pe cei 2 milioane si deabia ne ajungam si aia pt papita.Va rugam ajutati-ne si pe noi cu ce puteti,dk vreti. Va multumim din suflet

Floricica Nou Venita ioana-cj's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2007
    Postari in forum
    54
    Buna Angelik.
    Ca sa te putem ajuta trebuie sa ne dai mai multe detalii:adresa(pt pachetele) sau un numar de cont, banca si sa ne spui cati ani are fetita.
    Va doresc multa sanatate si putere sa invingeti!

Membru inregistrat la
    07.04.2008
    Postari in forum
    4
    buna Ioana.bubulina mea are 9 luni de zile.Adresa sper k intelegeti k nu o pot lasa aici.Cine poate sa ma ajute sa tr un mail la misha_192007@yahoo.com sau pe aceeasi adresa de messenger.Va multumim din suflet

Membru inregistrat la
    07.04.2008
    Postari in forum
    4
    Va multumim din suflet si sa va dea Dumnezeu sanatate

Floricica Nou Venita adelatoni2007's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2008
    Postari in forum
    6
    buna mamicilor! sunt o mamica nefericita cu un scumpete de copil de 1 an si 2 luni. pana acum totul a fost bine , ne-am descurcat bine desi stateam in chirie dar de cand ne-a spus ca trebuie sa ne mutam nu mai avem liniste si nu mai stim ce sa mai facem. vreau sa spun ca sunt din cluj si cred ca va dati seama cat de scumpe sunt chiriile aici plus ca le trebuie si avans si garantie. cine vrea sa ne ajute in preajma sarbatorilor cu hainute sau bani va rog anuntati-ma si orice este binevenit si dumnezeu va va rasplati si mai mult! adresa mea este : str. sitarilor, nr 58 A lac cluj-napoca , jud cluj (este casa particulara unde stam in chirie si platim 150 euro). ma puteti contacta si pe adresa de mess : adela_vasiu. multumesc frumos si dumnezeu sa va dea multa sanatate si fericire

Floricica Nou Venita ana_maria18's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2007
    Postari in forum
    14
    buna fetelor....va rog tare mult opriti va un minut si cititi randurile de mai jos....

ma nunesc Ana si am impreuna cu sotul meu avem o fetita de 1.10 luni as avea o rugaminte la voi sa ma ajutati cu un raspuns am nevoie sa inchiriez cat mai urgent o USCATORIE IN CADRUL UNUI BLOC deoarece nu am avut si nici nu avem o locuinta a noastra si problema este ca numai putem plati chirie care este mare ....si m am dus la primarie pentru a mi aproba sa locuim intr un garaj - subsol sau uscatorie a unui bloc dar nu am reusit sa gasesc pe cineva care sa ne lase

VA ROG DACA AUZITI PE LA VOI PRIN BLOC IMI PUTETI DA UN SEMN PE ADRESA MEA DE MAIL duta_anamaria@yahoo.com sau un mesaj la telef 0765 686 070

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari