Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita blueeyes28's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2010
    Postari in forum
    1
    Http://jiunimea. Gds. Ro/2009/07/alexandra-are-nevoie-de-ajutorul-nostru/ daca se poate sa ii ajute cineva cu orice suma,cu niste relatii la povestiri adevarate sau alte emisiuni,va rog din suflet. Sunt programati pt operatie la sfarsitul lunii aprilie,operatia are loc in germania,costul operatiei a crescut la suma de 50 000 euro. Operatia aceasta este singura care o poate salva,daca nu este operata cat mai curand fetita aceasta nu va mai avea mult de trait. Azi am vorbit cu mama fetei,sunt disperati,ea a inceput sa nu mai vada,sa uite,face pe ea. Numai o minune o poate salva,poate se gasesc oameni cu suflet sa-i ajute. Ptr. Mai multe detalii si dosarul cu toate analizele facute puteti contacta familia la nr. De telefon 0768062011.

Floricica Nou Venita rebecca2's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    14
    Am incercat sa te sun dar nu miai raspuns. Esti sigura ca numai in germania se poate face? Hai sa vb. Elly_yo2007 si eu am avut o situatie grea si daca te ajuta cu ceva te pot sfatuui in legatura cu alti dr care nu cer atatia bani. Sa va ajute d-zeu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari