Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gagauta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    4
    si o pereche de role marimea 28-31

Floricica Nou Venita raysa23's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    2
    buna ziua in primul rand vazand anuntul dv mi=am amintit ca stiu o fetia care nu are decat mamica si a carei mamica e somera si chiar saptamana trecuta a vazut o fetita cu rolele pe strada si ia zis mamei ca ar vrea sa aiba si ea role...va imaginati ce a fost in sufletul bietei femei...dar nu a vrut sa ii spulbere visele asa ca i-a zis ca va avea si ea intr-o zi....ar fi o mare bucurie ptr amandoua si in felul asta oarecum a-ti ajuta-o pe mamica sa isi tina promisiunea ...piticul ei...dara are 5 anisori si este o fetita cumite care insa se joaca cu o singura papusica..si are nevoie de o speranta....daca anuntul mai este valabil ma puteti contacta pe mine pe adresa de mail b2sweet_2fun@yahoo.com si va pot da adresa lor...faceti o bucurie...ptr ele va insemna mai mult de atat....sa va traiasca puiutul..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari