Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    In curand ne vom muta in Constanta si de aceea daca cineva cunoaste o familie care are un baietel de aproximativ 2 anisor,familie care are intradevar nevoie de sustinere va rog sa-mi spuneti,sa-mi lasati o adresa pentru ca doresc sa o ajut cu hainute,jucarii si tot ce am de la baietelul meu.

In prezent ajutorul meu se indeapta catre o familie din Tecuci,dar asa cum am spus ne vom muta cu locuinta si doresc sa-mi ofer in continuare ajutorul pentru cineva care are cu adevarat nevoie.

Floricica Nou Venita allyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    7
    buna seara si ma scuzatii de deranj nu stiu daca mai este valabil anuntul dv
    am mai scris la cineva aici
    daca mai este valabil si sunteti dispusa sa trimiteti un colet prin posta m-as bucura tare mult
    eu nu am copii dar cunosc o familie cu posibilitati materiale reduse foarte care are un baietel asa ca dac doriti va rog scrietim pe mess oli_my_you@yahoo.com e adresa mea sa vb
    o seara placuta va doresc

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Imi pare rau dar anuntul nu mai este valabil

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari