Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 9
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

Donatiile comunitatii

Dragele noastre, la propunerea voastra, deschidem acest topic unde voi veti putea anunta daca doriti sa donati celorlalte membre ale comunitatii, diferite lucruri ramase de la copiii vostri. Si numai.

Puteti scrie aici, indiferent ca este vorba despre carucior, patut, masuta de schimbat, cadita, hainute sau mai stim noi ce nu-i mai foloseste copilului vostru. Iar altor mamici le-ar prinde foarte bine sa le aiba.

Avem o singura mare rugaminte: dupa ce postati anuntul si se ivesc doritori, sa faceti in asa fel incat detaliile intalnirii, locul, numele, numarul de telefon si alte date personale sa vi le trimiteti pe mesageria privata. In rest...noi va dorim spor la daruit!

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Peeerfect!
    Pai sa incep eu.
    Am un carut sport si il donez cui are mare nevoie si ii este de folos numai ca am maaarea rugaminte sa fie un doritor din Bucuresti si care are disponibilitatea de a veni dupa el pentru ca nu dispun de timp sa ma intalnesc departe de zona unde locuiesc si nici prin posta nu pot trimite.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Multumesc din suflet mamicii 'nicoleee' pentru cadoul de ziua lui Damian.Multumesc mult de tot pentru toate hainutele trimise,Imi prind foarte bine.sunt hainute foarte frumoase! Mii de multumiri pt ajutorul dat!

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Multumesc mamicii 'eliza2' care ne-a trimis a doua oara hainute pt Elena de la copilasii ei.Va multumesc din suflet doamna!

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Multumesc tuturor mamicilor care m-au ajutat! numai dau nume..sa nu cumva sa uit pe cineva..Se stie fiecare~! va imbratisez si va doresc tot binele din lume voua si copilasilor vostrii!!

Floricica Nou Venita guliver999's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2011
    Postari in forum
    2
    Donez hainute si niste jucarii...hainutele sunt de la bebele meu care acum are aproape 2 ani.....doritorul sa fie din Bucuresti........

laura_panait77
    Guest

carucior bebe

buna ziua tuturor mamicilor.sunt mamica unui baietel de 2 ani si in curand asteptam o fetita.as avea mare nevoie de un carucior de la cineva care nu il mai foloseste, deoarece situatia financiara precara nu ne permite.cine ne poate ajuta sa ne lase un mesaj la adresa de mai laura_panait77@yahoo.com.
    va multumesc tuturor celor care ne inteleg

Floricica Novice gongi's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2010
    Postari in forum
    508
    Butonul RASPUNDE ACUM e pentru urgente. Nu mi se pare a fi o urgenta rugamintea ta. Scuze dar asa vad eu situatia.Sper sa gasesti ajutor pana la urma.

Floricica Novice ghiocelul_rosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    poate a fost o sarcina neasteptata si nu a vrut face avort cine stie...
    Modificata de daniela37; 06.03.2012 la 11:04:22.

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Laura, ar fi util daca spui si din ce oras esti.

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Citat Postat de madasabi Vezi mesajul
    nu vreau sa fiu rea,dar o sa fiu de data asta.dc lai facut si pe al doilea asa repede,daca nici bani de carut nu iti permiti?

Si ce ai castigat daca ai fost rea?Femeia a postat o rugaminte,care o poate ajuta,sa o ajute.Tu spuneai ca n-ai bani sa cumperi unt copilului si ii dai margarina,atunci de ce ai mai facut copilul ala?Nu trebuie sa raspunzi,am scris doar ca sa vezi si tu cum este!
    Modificata de hande; 05.03.2012 la 12:10:14.

+ Raspunde
Pagina 1 din 9
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari