Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alexmihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2008
    Postari in forum
    74
    Buna!

Am un baietel de 1 an si jumatate vesel,sanatos,neastamparat si tare pupacios! Problema e ca de ceva timp trecem printr-o perioada f proasta si nu ne permitem sa-i mai cumparam hainute. De fapt nu i-am mai luat nimic de pe la 1 an. El a crescut f repede si i-au ramas mici. Costumase mai am cateva,le-am primit cadou de la nasa si ea le-a luat mari asa ca acum are. Dar stam prost rau cu bluzitele de casa,pantalonasii(am 4 perechi) si tichiutele.Cel putin de jacarii nu mai vorbesc. El nu prea are si o fetita la care il mai duc ziua la joaca are de toate si cand il iau de acolo plange rau. Dar astea nu sunt neaparat necesare.Acum de Paste o sa vedem la ce renuntam ca sa ii luam ceva nou. Sper sa ne revenim cu banii,ca niciodata nu am fost asa. Avem rate de 3 luni neplatite,cablul si netul de 6(noroc ca stam la tara si aici mai merge si asa)si noi nu ne-am mai cumparat un lucru de 2 ani(dar ne descurcam cu ce avem).Asa ca,daca puteti,ajutati-ne si pe noi cu ceva hainute pt baietelul meu. El e inalt,are 85 de cm si 12 kg. Va multumesc!

mother
    Guest
    ti-am trimis mesaj privat

Membru inregistrat la
    09.09.2008
    Postari in forum
    74
    Am incercat si eu sa-ti trimit mesaj,dar nu imi apare nimic. Si nici mesajul tau nu l-am primit.

mother
    Guest
    trimite adresa ta la...............................................
    Modificata de mother; 19.03.2011 la 02:02:01.

mother
    Guest
    s-a trim de 2 ori...

mother
    Guest
    ups

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    sa-mi trimiti si mie un mesaj cu id-ul de mes :)

Floricica Nou Venita angelah's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1
    mai ai nevoie de ajutor...ce varsta are copilul acum, tu ce masuri ai?

Membru inregistrat la
    09.09.2008
    Postari in forum
    74
    Nu ma asteptam sa mai raspunda cineva si nici net nu am mai avut de o saptamana. Momentan ma descurc cu ce am primit deja si urmeaza sa primesc un pachet saptamana viitoare,asa ca e destul. M-a ajutat andreeaecta si ioanabebe a spus ca imi trimite saptamana viitoare. Nici cu prea multe nu am ce sa fac,copiii la varsta asta cresc f repede. Oricum,daca vrei sa ajuti,mai sunt mamici fara posibilitati pe aici.Oricum,iti multumesc!

Floricica Nou Venita mpaula's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2009
    Postari in forum
    29
    buna, scuze ca am indraznit sa intru pe anuntul altcuiva insa am vazut ca momentat are si vrea sa lase si pe alte mamici sa fie ajutate, am avea noi nevoie daca vrei sa ne ajuti, am doi baieti dintre care cel mic are 5luni. multumesc frumos si astept raspuns.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari