Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maruscuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.02.2010
    Postari in forum
    6
    [i love you][i love you][i love you][i love you][i love you][i love you][i love you][i love you] buna seara! Doresc sa daruiesc hainute unor copilasi care sunt uita-ti de parinti , abandona-ti. . . Dar nu stiu o adresa sigura. Va rog sa ma ajuta-ti! Pe viitor doresc sa pastrez legatura cu aceasta adresa de care am spus. . Pentru a pastra legatura deoarece noi suntem mai multe prietene care dorim sa daruim lucrusoare copiilor parasiti de parinti. Va rog frumos daca cunoaste-ti vreo adresa scrieti-mi aici pe forum. . . Menionez ca nu donam decat copiilor orfani de parinti. Va multumesc!

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    acum depinde din ce oras cauti....sunt o gramada de astfel de institutii,dak va intereseaza cu adevarat va pot ajuta in cautarea lor.

Membru inregistrat la
    15.02.2010
    Postari in forum
    6
    IDEEA ESTE SA ACUMULEZ DIVERSE ADRESE DIN TOATA TARA...PENTRU A AJUTA ACESTI COPII MINUNA-TI ,DORESC DE ASEMENEA SA MEDIATIZEZ PE TOATE SITEURILE ACESTE ADRESE...INPREUNA VOM REUSI!!!

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    draga maruscuta sa sti k am cautat ceva si am gasit :centrul social pentru copii Sfanta Macrina Str.Ilarie Chendi, nr.14,sector2, Bucuresti. are si nr de tel/fax Casa de copii scolari nr2 Str.Soldat Enache Ion nr.1a.Bucuresti. are si tel. si iti mai pot da un link in care gasesti o lista mare cu tot felul institutii poti alege de acolo tot ce vrei http://www.ghidul.ro/index.php?menu=rubrica&RubricaID=296&page= o zi buna si sa sti k ma alaturi voua pt a bucura copiii saraci.

Membru inregistrat la
    15.02.2010
    Postari in forum
    6
    multumesc foarte mult!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari