Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita taniadaiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2012
    Postari in forum
    1

Avem nevoie de ajutor material pentru copil bolnav de cancer

Buna seara ma numesc Liopa Tania ,
    Am o fetita in varsta de 5 anisori diagnosticata cu Cancer in luna Decembrie anul trecut operata la Spitalul Bagdasar Arsenie , din luna Inuarie suntem la spitalul FUNDENI LA CITOSTATICE a fost bine pana mai acum o luna dar acum nu mai avem bani nu mai avem ce vinde ca am vandut tot ce se putea vinde . Pe data de 04-06 trebuie sa ii facem R.M.N-ul ne mai trebuie 400 de lei si pur si simplu nu avem acesti bani . Eu nu mai muncesc din luna Decembrie sunt in permanenta cu ia Sotul cauta servici si nu gaseste deci suntem niste PARINTI DISPERATI daca cineva vrea si poate sa ne ajute va jog din suflet ajutatine o sa las si numarul meu de tel 0722556087 si documente de asemenea dea fetitei . sau meil adytania_parinti@yahoo.com Va multumim Doamne ajuta la toata lumea si multa sanatate

Floricica Nou Venita jesse's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2011
    Postari in forum
    125
    buna taniadaiana imi pare rau si eu o duk prost cu banii imi ajung doar sa i-au ce-le necesare in casa si pt andreiutz meu.daca aveam situatie financiara mai buna poate asa te ajutam cu mare drag si noi avem probl ca toata lumea...:(:((

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari