Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ericaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    1
    Tocmai am aflat ca s-a nascut primul copil la singura maternitate privata de la noi. Vreau sa nasc si eu aici dar nici nu stiam ca avem asa ceva in Bucuresti. Are cineva mai multe detalii sa imi dea? Cu cat timp inainte trebuie sa ma programez?

Floricica Nou Venita erinn's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2008
    Postari in forum
    1
    Maternitatea s-a deschis ieri, am vazut la tv:)
    Conditiile pareau foarte bune si doctorii seriosi, chiar ma gandesc sa merg si eu acolo cand o sa am un bebe. Te sfatuiesc sa te programezi din timp, ca sa fii sigura!
    iti dau un link sa vezi chiar tu despre ce e vorba, pozele iti spun cam tot :)

cocolino12
    Guest
    nu e singura maternitate privata...se poate naste si la Medlife repectiv la Euroclinic
    eu am nascut la Medlife cu dr.Luis Mendez,care acum e la clinica despre care zici.
    e un doctor f.bun..ti-l recomand cu caldura

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    Da Regina maria nu este singura maternitate privata..
    Eu am nascut cu Mirela Popa la Medlife si recomand acest spital privat cu toata caldura..au fost niste super conditii, super oameni si este mai ieftin si decat Euroclinic si decat CMU..

Floricica Debutanta mirelamaria29's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    1.179
    super tare ,vreau si eu mai multe detali despre acest spital privat,pls

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    1.179
    Maria mai esti pe forum ...?

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    1.179
    cred ca nu ...totusi o sa intru maine poate vb

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    1.179
    ok
    astept ceva vesti de la tine

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    1.179
    te pup dulce

Floricica Nou Venita klarra's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    8
    buna, pt cele interesate pot oferi mai multe detalii legate de nasterea la CMU-maternitatea Regina Maria intrucat am nascut acolo anul acesta. Conditiile au fost excelente, totul a fost minunat.

Floricica Nou Venita tudorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    3
    Buna Klarra, sunt foarte interesata sa aflu cat mai multe detalii referioare la nasterea ta la maternitatea Regina Maria: daca ai nascut normal sau prin cezariana, cu cine ai nascut, care a fost bagajul tau de maternitate si tot ce crezi ca ar putea fi de folos pentru viitoarele mamici. Sunt interesata sa nasc in aceasta maternitate (am si vizitat-o) dar nu am aflat nici un amanunt de la cineva care a trecut prin aceasta experienta. Multumesc mult

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari