Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita IrinaLucian's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    299

Ajutor pentru alegerea unui medic

Salutare mamici si gravidute, eu sunt gravida in 12 saptamani si trebuie sa ma decid la ce doctor sa ma duc. Momentan ma vede dna dr rachitam Alina, dar dumneaei nu face nasteri, asa ca am cules o lista de cativa doctori de la apropiati:

doctorita Grama - Cantacuzino
    Bogdan Botezatu - Giulesti
    Buligan - Municipal
    Pacu - Sf Pantelimon sau dr. Gheorghiu Diana (la ea tind eu cel mai mult sa merg)
    Tataru Monica - polizu

Va rog daca se poate sa ma ajutati sa ma decid la ce medic sa merg. M-ar interesa foarte tare sa stiu ca vine la nastere, asta este cel mai important lucru, sa stiu si cam cat costa doctorul respectiv si sa se poarte cat de cat frumos, macar sa stie sa vorbeasca:P.

Va multumesc frumos,
    Irina

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    BUNA...sunt deja deschise cateva subiecte pe aceeasi tema...
    iata un link http://www.copilul.ro/forum/sarcina/medicul-meu/mamicile-recomanda-medicii-ginecologi-29351.html
    Modificata de denyy10; 27.10.2010 la 15:32:26.

Floricica Nou Venita IrinaLucian's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    299
    da, stiu, am postat si acolo acum ceva vreme si nu am primit raspuns...speram sa ma ajute cineva sa aleg medicul.
    Ar trebui sa ma duc la doctor zic eu, ca deja am 3 luni. Si o sa mai dureze pana ma hotarasc.

Floricica Senior nicoleta15's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2008
    Postari in forum
    4.085
    Varlas Valentin - spilalul Filantropia, clinica Medlife Unirii, clinica Medcenter
    eu nu sunt din Buc, dar l-am sunat in toiul noptii ca aveam probl si cand am ajuns la spital ma astepta in usa la nici 4 dimineata. ajunsese inaintea mea. eu ii dau nota 10 pt profesionalism si disponibilitate. despre "atentii" iti pot spune ca primeste, dar niciodata nu cere, nu bate apropouri, nu face diferentiere intre pacientele care au dat si cele care nu. foarte solicitat
    Modificata de nicoleta15; 28.10.2010 la 14:14:06.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari