Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita roxana_bv's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.11.2008
    Postari in forum
    13
    Buna!

Eu sunt insarcinata in 35 saptamani, DPN este 12 martie 2009. Astept sa intre si alte gravidute din Bv sa vorbim!

Floricica Nou Venita gabriela2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    2
    buna,roxana!!!!!!si noi avem 35 de sapt si ar trebui sa vina iulia pe 4 aprilie....dar cine stie....tu unde nasti????maternitate sau eva????la ce dr????

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    eu mai am ceva:D ar trebuii la inceputul lui iunie, si sunt pentru prima data mamica, cam tanara ce-i drept:D fetelor, care nasteti primele va astept cu mica voastra poveste din maternitate:X

Floricica Nou Venita irene6's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2009
    Postari in forum
    4
    Si eu sunt din Brasov,dar sunt micuta,am 17 saptamani.Am o intrebare legata de amniocenteza.Pretul amniocentezei este 1500 ron,bani ce revin laboratorului de analize.Aveti idee cat ar trebui sa ii dau doctorului care imi urmareste sarcina si care va efectua extragerea lichidului amniotic?

Floricica Nou Venita irene6's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2009
    Postari in forum
    4
    Cred ca ai nascut deja,cum a fost?Sunteti sanatosi amnadoi?

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    Si eu sunt din Brasov,dar sunt micuta,am 17 saptamani.Am o intrebare legata de amniocenteza.Pretul amniocentezei este 1500 ron,bani ce revin laboratorului de analize.Aveti idee cat ar trebui sa ii dau doctorului care imi urmareste sarcina si care va efectua extragerea lichidului amniotic?

mai intai buna:) apoi eu nu am facut inca amniocenteza si am inteles ca la mamicile mai tinere nu este neaparata nevoie fiindca sunt sanatoase in general(am numai 17 ani) insa daca acei bani revin laboratorului de analize, ceva ceva cred ca ar trebuii sa dai si la doctorita care te supravegheaza (cam un milion eu zic ca este de ajuns) mult succes in viitor si unbebelus sanatos:X

Floricica Avansata katymiha82's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    2.399
    buna cine mai este din brasov .... cam pustiu pe aici din 04.2009 nu mai sunt burtici prin brasov ????? este mai usor sa vorbim pe plan local ne mai indrumam putin ...va astept .

Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    2.399
    daca apare cineva din brasov eu sunt la bebelusi-iarna2009-primavara2010...cautati-ma pe acolo ...ca vin si eu pe aici sa barfim de prin brasov....sarcina usoara

Floricica Nou Venita mamitz's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    1
    Buna mamici, eu sunt o viitoare mamica de 2010, DPN 17.01.2010. Eu ink sunt nehotarata unde voi naste la maternitate sau la eva. Voi cum ati procedat?

Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    2.399
    buna mamitz ...eu am dpn 02.01.2010...si nasc la eva daca nu apar complicatii si inevitabil voi ajunge la maternitate.....sper sa ne auzim pe aici ....suntem putine burtici care scriu in capitolul asta......te pupicim ....paaaaaaaaaaaa....eu sunt la bebelusi iarna-primavara 2010...ne auzim mai des pe acolo...daca nu mai intru si pe aici sa vad daca mai misca ceva....

Floricica Senior enik83's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    3.210
    s-au epuizat toate gravidutele de brasov? am intrat eu prea tarziu?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari