Ultimele discutii din forum
    stefaniajohansson
    Guest
    Sarai, sunt tot aici:) nu-ti fa probleme, ca dau eu de stire cand merg la spital..am nr Andreei:) desi, daca imi dai un mail cu nr tau, iti trimit si tie mesaj:) ca sa fii sigura ca esti printre primii care afla ;P

stefaniajohansson
    Guest
    eu am din ce in ce mai multe contractii false si deja m-am saturat..:( ori sa se opreasca, ori sa inceapa travaliul..ca devin tot mai obosita..si ce-i mai rau e ca simt si ca-mi vajaie urechile si ma ia cu ameteli..

mamalee
    Guest
    Poate da Dumnezeu sa nasc odata...fetele mele plangeau dupa mine azi...ele cred ca bebe iese asa, batand din palme...as vrea eu:(

stefaniajohansson
    Guest
    plangi si tu, Ana..cica ar putea provoca nasterea;P

Floricica Senior athena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Buna seara burtici!
    Azi am umblat toata ziua,parca asa trece mai repede perioada asta.Ne dorim toti sa apara bebe ca sa ne bucure sufletul.

Floricica Senior athena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Vreau sa ma duc sa fac o baie fierbinte :))incep si eu ca Simona care baga bai fierbinti la greu doar sa apara Teo si uite ca tot la 40 + a aparut :)

mamalee
    Guest
    plang din alte motive....cand le vad pe fetele mele pangand, am o chestie in mine de reactionez contra...nu pot sa ma iau dupa ele:)) oricare ar fi motivul....si asa ma vad mai slaba, sa ma mai si vada plangand...
    Citat Postat de stefaniajohansson Vezi mesajul
    plangi si tu, Ana..cica ar putea provoca nasterea;P

stefaniajohansson
    Guest
    noapte buna fetele! poate da careva startul la nasteri..ca vad ca Ana si eu am blocat saptamana ;P (glumeam Ana, sper ca nu te superi;P )

lorito
    Guest
    neata,fetele!
    ana si stefi,sa dea domnul sa scapati repede si usor de "chinurile facerii":))
    va salut pe toate

simo25
    Guest
    Citat Postat de helleborerose Vezi mesajul
    Simo, la multi ani! Sa fii sanatoasa si nastere usoara! Te pup!
    Multumesc mult.Nastere usoara si tie,pup si eu!

simo25
    Guest
    Citat Postat de dragalasha Vezi mesajul
    Simo La Multi Ani!!! Sa ai o nastere usoara!!!
    Multumesc mult!......................................................

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari