Ultimele discutii din forum
    mamalee
    Guest
    lori, tu ce predai la scoala? da-mi mp cu id-ul tau de yahoo mess.

mamalee
    Guest
    roxy, ce ai vrut sa spui cu "si bosa aceea nu se retrage "? ce e aia " bosa"?

Floricica Senior athena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Citat Postat de mamalee Vezi mesajul
    athena simtea ca are fetita:): "Buna ziua si din partea noastra.Eu am fost la munca tot week-endul trecut si nu a apucat sa intru dar saptamana asta am timp sa recuperez.Bun venit Stefania,ma bucur pt voi.Rose poate vei avea si tu aceeasi surpriza ca si prietena ta,eu sper sa nu fie invers ca eu simt ca am fetita si sa fie baiat,dar pana la urma nu conteaza important e sa fie sanatos. " urmatoarea data...sigur;)
    Daaa :))) eu si simturile mele,poate data viitoare,daca va mai fi o data viitoare.

Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Flory felicitari pentru crestinarea Maiei.Maia a fost o adevarata printesa,imi place la nebunie rochita.De tine nu mai vorbesc,arati atat de bine :)))) mamica sexy si cu 2 copii.

Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Citat Postat de mamioana Vezi mesajul
    buna mamici!!
    eu sunt vecina voastra de la bebelusi de vara-toamna
    am intrat sa va urez LA MULTI ANI
    sa va traiasca bebelusii, sa fie sanatosi si s va bucurati de ei
    de abia astept sa imi tin si eu printesa in brate
    Multumim Oana,inca putin mai ai si tu :)))nastere usoara, o bebita sanatoasa si mancacioasa.

Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Fetele eu sunt rupta de somn,va spun noapte buna.

Floricica Cu Vechime sarai27's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    6.407
    Hihihi deci e capitolu meu,sper sa nu va dezamagesc si sa nasc in capitolu asta...trebuie sa-mi instruiesc bebelina sa iasa la timp,dar intai sa ma pregatesc psihic pt ce ma asteapta:)
    Flori trimite-mi si mie pls cerere de prietenie sa pot vedea pozele de la botez!saru mana!

Floricica Avansata rosedrop's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2009
    Postari in forum
    2.052
    Citat Postat de roxy29 Vezi mesajul
    flori ori sunt eu prea ametita, ori nu stiu cum dar nu resesc sa vada pozele de la botez:(
    azi am o stare aiurea... mi se pare ca alexia nu mananca cat trebuie, nu a mai luat in greutate, si e si cam constipata ( mada help ca tu parca aveai probleme, cum ati rezolvat, sau oricine ne poate ajuta), asa ca azi am pus-o la san 15 minute apoi i-am dat lapte muls in biberon si a abaut 35 ml pe nerasuflate pe urma a adormit instanatneu. acum imi fac griji ca nu mai am destul lapte, o sa beau iar ceai ... aseara am tras o portie de plans, credeam ca scap de depresie acum. si bosa aceea nu se retrage am fost la neurochirurgie au zis ca vom mai astepta 2 saptamani si apoi daca nu se retrage ii vor face o punctie:((( baietii sunt la locul de joaca caci ploua iar eu ma bag in pat, poate daca ma odihnesc va fi mai bine. e tare aiurea ca scot 60 ml din amnadoi sanii... sper sa nu patesc ca prima data. iar ea parca e molesita... trage putin si adoarme, in schimb la biberon a tras totul dintr-o suflare, cu niste ochi mari.
    gata am vb destul merg la nani. pup si sa ne traiascq copiii de ziua lor.
    pai nu stiu cum e la noi cu constipatia,face o data pe zi acum, de fiecare data seara,cand isi bea ceaiul.ii dau 20 ml de ceai de musetel pe zi la recomandarea pediatrei.acum chiar ii dau ceaiul si sper sa faca si caca.bafta!si nu mai pune tot la suflet,noi oricum facem din tantar armasar cand nu e cazul,fata mea avea icter si eu cautam doctora prin spital sa imi spuna cum e,de parca cine stie ce avea:)))

Floricica Cu Vechime sarai27's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    6.407
    Lori am pus o poza cu ce-am cumparat ieri:)

Floricica Avansata rosedrop's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2009
    Postari in forum
    2.052
    azi am fost si am luat cei 230 de lei, si am primit de acolo un bilet cu tot ce ne trebuie la dosar pt indemnizatie,eu pe 10 termin prenatalul si vreau sa depun dosarul, ina e ok daca il depun pe 11 ? nu de alta dar nu ne scaldam in bani sa mai asteptam....

fata mea a primit de la nasi rochita si tenesi am sa pun poze e o dulce in rochie

flori vreau sa vad si eu pozeleeee

Floricica Cu Vechime lolita si kevin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    5.492
    bine v-am gasit intr-un nou capitol.
    fetelor v-am vazut bebeii sunt niste draguti. vad ca stefania a nascut. felicitari!!! merg sa o caut sa vad `pozele daca a pus.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari