Ultimele discutii din forum
    mamalee
    Guest
    athena simtea ca are fetita:): "Buna ziua si din partea noastra.Eu am fost la munca tot week-endul trecut si nu a apucat sa intru dar saptamana asta am timp sa recuperez.Bun venit Stefania,ma bucur pt voi.Rose poate vei avea si tu aceeasi surpriza ca si prietena ta,eu sper sa nu fie invers ca eu simt ca am fetita si sa fie baiat,dar pana la urma nu conteaza important e sa fie sanatos. " urmatoarea data...sigur;)

mamalee
    Guest
    dragalasha, ai mai recoltat celule stem? "dragele mele am fost la o eco rapida azi sa vedem daca totul e in regula si totul e ok.
    de luni ma duc la servici.
    sper ca toate sa fie bine in continuare pentru mine si pentru bebe, ceea ce va doresc si voua.

Sarcina mea este inca mica - nu prea se sesizeaza, dar m-am cam ingrasat - am o pofta de mancare ceva de speriat si nu am avut greturi deloc.

A propos de celule stem eu vreau sa le recoltez - mi se pare un lucru extraordinar pentru intreaga familie nu doar pentru bebe. "

mamalee
    Guest
    pe mine ma ametziserati cu atatea teste si 14 d-uri...n-am facut decat analizele uzuale...v-am zis ca ies copiii sanatosi si fara banii aia aruncati?

Floricica Veterana cojocariuf's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    16.061
    salutare si bun gasit intr'un nou capitol, dedicat intru totul lui Sarai si fetitei pe care abia asteptam sa o cunoastem!
    felicitari Stefania pentru bebe baietel! cred ca esti super fericita! sa fiti sanatosi!
    mai am de recuperat cateva pagini din capitolul trecut...
    noi am avut sambata botezul si a fost foarte frumos! am facut un album nou pentru cei ce doresc s'o vada pe micuta noastra crestina si nu numai!

mamalee
    Guest
    felicitari, flory, pt crestinarea printesei...foarte frumoase pozele , si luca un baietel minunat:) sa va traiasca amandoi puisorii! sa ii fie de bine botezul maiei!

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    flori ori sunt eu prea ametita, ori nu stiu cum dar nu resesc sa vada pozele de la botez:(
    azi am o stare aiurea... mi se pare ca alexia nu mananca cat trebuie, nu a mai luat in greutate, si e si cam constipata ( mada help ca tu parca aveai probleme, cum ati rezolvat, sau oricine ne poate ajuta), asa ca azi am pus-o la san 15 minute apoi i-am dat lapte muls in biberon si a abaut 35 ml pe nerasuflate pe urma a adormit instanatneu. acum imi fac griji ca nu mai am destul lapte, o sa beau iar ceai ... aseara am tras o portie de plans, credeam ca scap de depresie acum. si bosa aceea nu se retrage am fost la neurochirurgie au zis ca vom mai astepta 2 saptamani si apoi daca nu se retrage ii vor face o punctie:((( baietii sunt la locul de joaca caci ploua iar eu ma bag in pat, poate daca ma odihnesc va fi mai bine. e tare aiurea ca scot 60 ml din amnadoi sanii... sper sa nu patesc ca prima data. iar ea parca e molesita... trage putin si adoarme, in schimb la biberon a tras totul dintr-o suflare, cu niste ochi mari.
    gata am vb destul merg la nani. pup si sa ne traiascq copiii de ziua lor.

Floricica Veterana cojocariuf's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    16.061
    multumim, mamalee! sa'ti traiasca si tie copiii si sa te bucuri de ei!
    la multi ani tuturor copiilor nostri!

roxy, ti'am trimis cerere de prietenie daca vrei sa vezi pozele noastre...

Floricica Novice kity's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    450
    Citat Postat de cojocariuf Vezi mesajul
    multumim, mamalee! sa'ti traiasca si tie copiii si sa te bucuri de ei!
    la multi ani tuturor copiilor nostri!

roxy, ti'am trimis cerere de prietenie daca vrei sa vezi pozele noastre...
    vreau si eu sa le vad,te rog,daca se poate! :)

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    flori... ce sa zic o scumpete... pupici pentru amandoi ca si luca e un frumos, are niste ochi...
    sa va traiasca !!!! imi place rochita maiei dar si trena:)))

ele
    ele este offline.
    Floricica Nou Venita ele's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2009
    Postari in forum
    244
    Citat Postat de mamalee Vezi mesajul
    jesyika...acum vedem si efectele energizantului baut de tine in primele luni:)))
    Felicitari !!!!!!!!! ai un baietel superb...

lorito
    Guest
    Citat Postat de cojocariuf Vezi mesajul
    salutare si bun gasit intr'un nou capitol, dedicat intru totul lui Sarai si fetitei pe care abia asteptam sa o cunoastem!
    felicitari Stefania pentru bebe baietel! cred ca esti super fericita! sa fiti sanatosi!
    mai am de recuperat cateva pagini din capitolul trecut...
    noi am avut sambata botezul si a fost foarte frumos! am facut un album nou pentru cei ce doresc s'o vada pe micuta noastra crestina si nu numai!
    pai ne inviti sa vedem ceva la care nu avem acces
    uufff,si tie ti-e frica ca se fura pozele ?
    cred ca basescu nu are grija asta:))
    loooollllllllllll
    hai,mai glumim,vreau si eu sa vad pozele,normal.....
    o sa stept sa ne imprietenim:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari