Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Miscarile bebeluslui :)

Desi pare dureros, nu este deloc . Este frumos, magic, minunat! Poate cea mai frumoasa experienta din timpul sarcinii este sa simti miscarile bebelusului. Trebuie sa recunosc insa ca burtica mea nu a facut niciodata asa si ca nu sunt deloc invidioasa pe mamica din imagini

Vezi mai multe din Faze tari pe 220.ro

Floricica Novice alexandraene's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2013
    Postari in forum
    500
    da nici eu nu asi fi invidioasa,desi misca si Lucuta al meu de mama focului...dar nici asa...:)))

Floricica Nou Venita Raluchet's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2011
    Postari in forum
    193
    Nici la mine nu a facut asa ,de fapt la noi bebe a fost " exagerat" de cuminte pentru-ca mereu incercam eu sa o stimulez ca sa-mi de-a un semn de viata.

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Dap, si Andrei uita sa miste cu orele. El avea program prin jurul orei 3 dimineata si iarasi pe la 7/8 dimineata. Si cam atat. La un moment dat, nu l-am mai simtit vreo 2 zile si m-am speriat, dar era el mai linistit. Acum in schimb, compenseaza din plin pentru cumintenia de atunci..

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Am avut si noi episoade cand bebe s-a miscat asa,imi aduc aminte si acum si nu cred ca voi putea uita niciodata.Acum imi pare rau ca nu am filmat si eu :( filmuletul acesta mi-a adus aminte si mai mult de perioada aceea :)

Floricica Nou Venita dyana.M's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2011
    Postari in forum
    155
    Eu nu am filmat dar cred ca as fi facut un film asemanator . Nu statea intr-un loc sub nici o forma . Si acum , la 4 ani , tot agitat si cu multa energie .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari