Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dinu_madalina_90's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.05.2013
    Postari in forum
    2

Morfologie fetala (22 saptamani)

in ce consta? ecografie sau altceva? ms

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    In ecografie si atat. Eu astazi merg ca se face intre 22 si 24 de saptamani.

Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Cand revin, probabil mai spre seara am sa intru sa iti scriu detalii despre cum a fost. In mare stiu cam despre ce e vorba ca sunt la a doua sarcina insa o sa vin sa iti povestesc detalii de data aceasta.

Floricica Nou Venita rebelutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2013
    Postari in forum
    23
    Am fost si eu ieri sa fac eografia morfologica.Sfatuiesc toate burticile sa o faca,este o eco ff importanta atat ptr ele cat si ptr bebe.Doctorita a spus ca nu pot fi depistate anomaliile grave dar in mare parte pot identifica anumite anomalii.Este o senzatie unica pe care am trait-o ieri impreuna cu sotul meu....cand am vz pe bebelina,zic bebelina ptr ca am aflat ca vom avea o fetita .I-am vz piciorusele,manutele,iminiora creierul in mare parte toate organele.Doar ca in unele cazuri bebe poate sta intr-o pozitie in care nu permite vizualizarea in intregime.Va urez succes la toate si sa auzim de bn

Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Am revenit. Morfologic este totul in regula. Si noua ni s-a confirmat 100 % ca avem fetita. Este o zvapaiata si mereu avea ceva de gesticulat :)bb_17..jpgbb_15..jpgbb_32..jpgbb_30..jpgbb_14..jpghttps://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari