Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adriana_eftm's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2010
    Postari in forum
    159

Neplata indemnizatiei ccc

salutare ,
    as vrea sa stiu si eu daca e corect ce mi s-a intamplat , in luna mai pe data de 15, eu am terminat ccc, problema mea e ca de pe 1 mai pana pe 14 mai mie nu mi s-a mai platit indemnizatia si nici alocatia de 200 lei ,( adica jumatate ) mi-a intrat direct aia de 40 de lei .Sa mai intamplat cuiva , cum ati procedat ??? eu sunt plecata din tara si nu am reusit sa aflu dc , as putea rezolva cumva online ?????
    ajutatima daca puteti :)
    merci

Floricica Nou Venita eugenik's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1
    Daca sotia mea a optat pentru doi ani de concediu si s-a reintors la serviciu inainte de a implini copilul un an mai poate beneficia de acordarea stimulentului?Multumesc anticipat!

Moderator Floricica Avansata Krisstina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    1.390
    Citat Postat de eugenik Vezi mesajul
    Daca sotia mea a optat pentru doi ani de concediu si s-a reintors la serviciu inainte de a implini copilul un an mai poate beneficia de acordarea stimulentului?Multumesc anticipat!
    Din pacate nu mai poate beneficia de stimulentul de insertie odata ce-a ales varianta lunga de CCC

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari