Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita georam's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63
    buna.trebuie sa imi operez baietelul de hernie enghinala.vreau sa stiu care sunt urmarile de dupa operatie.si cam cit costa.multumesc.

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Medicul va poate oferi aceste informatii. Multa sanatate!

Floricica Nou Venita c.vanda's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2010
    Postari in forum
    1
    Buna! Baietelul meu cel mare a facut operatie de hernie inghinala la 8 luni. Totul a fost ok, dupa operatie nu exista urmari neplacute, o scurta perioada, atentie la efort, sa nu sara, sa nu alerge prea mult, etc. In privinta costului, eu nu am platit decat spaga. . . Chirurgului si neaparat anestezistului. Operatia este foarte usoara, dureaza foarte putin si nu pune probleme. Importanta este anestezia, mare grija ca medicul anestezist sa fie un medic bun, cu experienta. Multa sanatate si succes.

Floricica Nou Venita crystian2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2010
    Postari in forum
    1
    BUNA MAMICILOR.AM SI EU O INTREBARE DACA MA PUTETI AJUTA CU UN RASPUNS SIGUR.COPILUL MEU ARE HERNIE INGHINALA PE STANGA SI ARE 1 AN SI 4 LUNI,CREDETI CA L POT OPERA LA ACEASTA VARSTA??? AM CONSULTAT UN CHIRURG SI MI S A SPUS K INTRE 1 AN SI 3 ANI NU SE FAC OPERATII DEOARECE,INTRE ACESTI ANI NU TI POTI CONTROLA COPILUL,ADIK NU L POTI STAPANI SA NU SARA,SA NU ALERGE,SA NU FACA EFORT...

Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63
    Multumesc pt ca ai raspuns chiar nu credeam ca imi va raspunde cineva. Dar la ce virsta ai operat baiatu? Si cit ai dat daca nu te superi.

Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63
    Nu cred ca virsta e o problema pt ca baiatu meu are 1 an si 2luni. Mia spus doc ca poate fi operat de la 1 an.

Floricica Nou Venita canaiulia's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de c.vanda Vezi mesajul
    Buna! Baietelul meu cel mare a facut operatie de hernie inghinala la 8 luni. Totul a fost ok, dupa operatie nu exista urmari neplacute, o scurta perioada, atentie la efort, sa nu sara, sa nu alerge prea mult, etc. In privinta costului, eu nu am platit decat spaga. . . Chirurgului si neaparat anestezistului. Operatia este foarte usoara, dureaza foarte putin si nu pune probleme. Importanta este anestezia, mare grija ca medicul anestezist sa fie un medic bun, cu experienta. Multa sanatate si succes.
    Buna.poti, te rog, sa-mi spui informativ cam cat se plateste pt.o hernie inghinala ca si "spaga"?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari