Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    multumesc, esti o dragutza...
    o sa tin cont de sugestii pentru dat viitoare

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    am gasit si eu ceva,am o gramada de cand eram gravida dar nu gasesc CD-ul

aici inainte de a pleca la spital,am nascut in ziua aia

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    bravo, fata! si pe noi ne minti ca esti babaciune

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Cris,ce bine ar fi daca as minti si as fi mai tinerica!

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Eu am purtat la inceput blugi cu talia joasa (prin casa aveam acel tip de rochite baby-doll), iar din luna a 6-a am avut salopete de blugi (era si tare frig, iarna 2003-2004) si pullovere largi.

Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    mi-ai amintit si mie de iarna 2007 - implinise burtica mea 5 lunite iar hainele neincapatoare :))

Photobucket

Floricica Avansata ancone's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2008
    Postari in forum
    1.495
    Raluca, foarte dragute lucrurile pe care le-ai prezentat la albumul tau. De asemenea ai fost si o graviduta foarte frumoasa. Mi-a placut mult cum le-ai combinat si le-ai asortat.
    Am intrat si pe site si adevarul este ca si mie mi se par un pic cam scumpe sau chiar destul de scumpe unele si nu pentru buzunarul oricui. Dar este o sursa foarte buna de inspiratie si pentru gravidutele cu bugete mult mai reduse.

new sunshine
    Guest

Graviduta,o data cu Tia si o data cu Khloe.Mai am poze si sper sa le gasesc.

Moderator Floricica Nou Venita ralucaonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Ma bucur ca pozele din album si site-ul sunt folositoare ca sursa de inspiratie ..cu cat vezi mai multe propuneri cu atat e mai usor sa iti creezi tinute frumoase si cu bun gust..revin mereu la treba asta: BUN GUST pe care intotdeauna eu l-am asociat cu bunul simt..nu cat costa conteaza,cat de multe avem si CUM LE ASORTAM...
    De aceea cele mai graitoare sunt pozele !! sa trimitem si sa comentam cat mai multe tinute..
    Apropos Mami Ligia...inca o data bravo...ai fost o graviduta exemplara ! ..si cred ca esti si acum la fel..eu spun legat de vestimentatie !! altfel nu stiu !

Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    hi hi hi ... multumesc Raluca, esti o dragutza, ... nu pot afirma insa ca am foat o graviduta exemplara, ci doar ca mi-a placut sa ma imbrac cum sa ma simt bine, sper eu cu gust... nu am cheltuit o avere pe hainutele de graviduta insa am incercat sa le combin si sa le asortez incat sa am tinute cat de cat frumoase.

acum insa am o mogaldeata de fetita si-mi ocup timpul cu "vestimentatia ei", ca doar de mica trebuie sa invete sa aprecieze frumosul , ... iar bunul gust cred eu ca se invata si deprinde treptat, influentati fiind si de cei de langa noi

o zi frumoasa va doresc

Moderator Floricica Nou Venita ralucaonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Ai mare dreptate legat de bun gust..care nu tine de bani, ci de mediu si bun simt....asa fac si eu cu minunatia mea de fetita...este la fel de aranjata si dichisita ca o domnisoara mare !!ai poze cu ea? eu pun cateva in album...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari