Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114

Copiii lui MAI 2008 (39) !!! Bine ai venit pe lume Eliza-Maria

............................................................................................
    Modificata de redroserou; 17.01.2011 la 19:05:09.

Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114
    ..................................................................................
    Modificata de redroserou; 17.01.2011 la 19:04:37.

Floricica Cu Vechime DianaL's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    5.697
    Bine ai venit pe lume Eliza-Maria!
    Sa fi sanatoasa, fericita si sa-ti bucuri parintii si surioara ta in fiecare zi cu zambetul tau.
    Recuperare usoara Lumi si asteptam poze cu minunea.

Floricica Avansata onutel07's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    felicitari lumi si sa-ti traiasca printesele sa te bucuri de ele!!! si tie recuperare usoara si dureri cat mai putine! deja m-a luat cu fiori de gheata ... imi aduc aminte fiecare secunda... e greu dar merita cu siguranta!!! de-acum iti doresc multa putere si rabdare caci de dragoste multa vei fi inconjurata cu siguranta! felicitari inca o data si multi pupici tie si printesei!
    aaa si e super ca le-ai nascut pe amandoua in zi de 17! asa mi-am dorit si eu sa fie pe 20 dar nu s-a putut(la mine e 20 si 19)!

Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    cuscra dar ce mare si frumos e samyr in poza de la avatar... un barbatel in toata puterea cuvantului!!! un pup dulce pt el!

Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    aura ce bine ca te mai relaxezi si tu... cand am citit ce scriai parca imi mirosea a cafea si tigara de aici... am retinut bine ca mai fumezi nu? eu una abia astept sa beau o cafea fierbinte cu o tigara alaturi.... ce timpuri! acum cam greu cu relaxatul ca daca nu tipa una sare cealalta! hihihi!!
    nah ca plange sonia! fug!!

Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    lusien ce trist pare titus in poza de la avatar! e un 'actor' tare bun! are o pozitie foarte ... studiata!

Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    roberta mea cel putin s-a studiat in toate felurile in oglinda! cand vrea ceva trece prin toate stadiile... cel mai comica e cand ma roaga frumos cu niste ochi mari si clipind si apoi cand se infurie si strange ochisorii... e extraordinara! rad cu lacrimi!

Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    tot la lumi ma gandesc.... cum se simte oare acum... sper sa n-o doara nimic si sa faca nani iar bebe sa fie bine, sanatoasa si cuminte!
    acum chiar ca maraie! am fugit!

Floricica Cu Vechime simonikka's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2007
    Postari in forum
    7.571
    felicitări Lumi
    să-ți trăiască prințesele
    recuperare ușoară și ... multă putere și nervi de oțel pentru lunile care vin

Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    1.913
    am revenit! buna simo! se pare ca noi care avem doua gagalici ii dorim multa putere si rabdare! hihihi! e bine macar ca ii are pe socri sa o ajute ca numai eu stiu cum e sa n-ai pe nimeni!!! ce-ti fac frumusetile?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari