Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ionutza2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2013
    Postari in forum
    1

Sarcina sau menstruatie?

buna ziua,vreau sa va rog sa ma ajutati urgent deoarece vreau sa stiu daca sunt insarcinata.de dimineata am ceva sangerari dar f f slabe si nu stiu daca e normal sau daca sunt insarcinata si e normal.nu e ca de obicei multa si de culoare inchisa ci foarte deschisa si putina.ajutatima va rog pt k imi doresc cu disperare un copil.astept raspunsul dumneavoastra

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Daca vrei sa stii daca esti insarcinata, cu sau fara sangerari, fa un test de sarcina. Noi nu avem de unde sa stim daca esti sau nu.

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    Eu m-am trezit de dimineata ca am pe piele niste bubite. Nici prea mari, nici prea mici. Am pojar oare? Daca tu poti sa imi raspunzi la intrebarea asta, o sa iti spun si eu daca esti insarcinata!
    Pai pe bune acum, Ionuzza... nu te supara, dar noi nu avem de unde sa stim daca esti sau nu insarcinata, oricate detalii ne-ai da.
    Fa un pipi\test si vezi. Si mai sigur ar fi sa mergi la un laborator de microbiologie si sa faci b-hcg (test de sarcina e si asta, dar ti se recolteaza sange iar rezultatul e sigur - si afli si varsta aproximativa a sarcinii).
    Succes!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari