Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ghiocelul_rosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410

Posibila sarcina?

Fetelor am avut contact neprotejat pe data de 27 octombrie cu prietenul meu mi-a venit menstruatia pe data de 7 noiembrie si ma tinut 5 zile a sasea zi mai curgea un pic problema mea e ca cam de 5 zile am stari de rau si ma doare stomacul crede-ti ca exista posibiliatea unei sarcini ? Am calculat si cu calculatorul de sarcina si imi iese ca as avea 2 saptamani maine dimineata am de gand sa fac un test de sarcina stiu ca pare stupid ce intreb dar e posibil sa fiu??

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    mami dar parca nu te descurcai cu banutii,de ce nu ai mi multa grija.eu zic ca e posibil sa fii.fa un test

Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    [QUOTE=madasabi;2960285]mami dar parca nu te descurcai cu banutii,de ce nu ai mi multa grija.eu zic ca e posibil sa fii.fa un test[/QUOTE

Madasabi inca ma descurc cu banii test o sa fac oricum :)

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Daca ai stari de rau si te doare stomacul, probabil ai vreun virus intestinal ceva.

Floricica Senior claudia_claudia's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2011
    Postari in forum
    3.178
    Eu nu prea cred ca esti..dar totusi fa un test pentru linistea ta,....

Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    Citat Postat de roxie Vezi mesajul
    Daca ai stari de rau si te doare stomacul, probabil ai vreun virus intestinal ceva.
    Roxie e posibil si asta dar..el isi doreste un copil eu inca nu ma simt pregatita si daca as fii el sa-r bucura eu inca nu stiu ce reactie as putea avea

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    eu stiu una: cine s-a fript cu ciorba sufla si-n iaurt... dar, na, fiecare stie mai bine...cat despre sarcina, aproape 100% ca nu esti cu 5 zile de menstruatie, insa poti face testul pentru linistea ta. o fi vreo gastroenterita sau ceva asemanator, nu neaparat sarcina, credd ca mai mult te gandesti la asa ceva din cauza contactului neprotejat..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari