Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice racheel's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2010
    Postari in forum
    538
    Fetelor, am intrat aici sa va spun sa nu va pierdeti speranta.Si eu am trecut printr-un an greu cu multe dezamagiri.Si eu si sotul aveam probleme.Eu o trompa permeabila desfundata in urma unei operatii, am ovare micropolichistice care tot la operatie s-a efectuat driling ovarian, iar sotul doar 1,5 mil/ml si luna acesta

Rugati-va mult.

oxana_raluka
    Guest
    cu siguranta vei avea un bebelus.si eu mam chinuit 3 ani pana sa aduc pe lume o fetita desi am 22 ani.asa de tare mi-am pierdut speranta in tot pana ca eram decisa sa divortez de sotu meu numai ca sa nu al chinui..la un moment dat ziceam ca dumnezeu nu exista pt ca nu ma vede si pe mine..si asa a vrut dumnezeu ca sa raman insarcinata..acum ne bucuram de copilasu nostru care face peste cateva zile 1 anisor..Fruntea sus fii optimista dumnezeu are grija si de tine.

Floricica Nou Venita carteacopiluluitau's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2010
    Postari in forum
    2
    hmmm...tocmai pt ca sunt atatea cupluri cu astfel de probleme, am si inceput sa iau legatura cu cei mai buni oameni din acest domeniu...si urmeaza sa scot o carte care sa ofere toate informatiile....si cel mai important(pt ca informatie se gaseste oriunde)....va oferii un ghid pas cu pas despre ce e de facut....Cu alte cuvinte e vb de un tratament de 3 luni(fara operatii, medicamente, etc.)....pt ca s-a dovedit ca defapt marile probleme ale infertilitatii sunt provocate de factorii exteriori cum ar fi stresul, dieta, conditia fizica, etc
    Daca sunteti interesate in vreun fel....va rog sa imi scrieti si sa imi lasati adresa de mail...ca sa va pot trimite informatiile ....cand va fi gata cartea ;)
    muuuulta bafta!!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari