Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita jorge's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2009
    Postari in forum
    2
    salutare la toata lumea......poate cineva sa ma lamureasca unde si cum as putea sa incerc sa dau de urma parintilor mei si al fratilor mei?,nu stiu decat ca m-am nascut la maternitatea Polizu din bucuresti sector 1,ca mai am 5 frati,si ca atunci cand am implinit un an si ceva mama naturala si fratii au plecat din romania....asta era prin 1971-1972.......de prin anul 1999 locuiesc in spania si am auzit ca m-a cautat una din surori acum vreo doi ani la adresa unde locuiesc in bucuresti.....sincer parintii care m-au crescut nu mai sunt in viata de vreo 4-5 ani si drept vorbind i-am iubit si m-au iubit nespus de mult cu toate ca am aflat ca sunt infiat pe la vreo 14 ani.as vrea doar sa dau de urma celor care m-au lasat asa......si sa-i privesc in ochii.....doar atat.......poate cineva stie ce trebuie sa fac si unde sa ma duc sau pe ce site sa intru...multumesc.....si viata buna!

Floricica Nou Venita alexandra5iunie's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2013
    Postari in forum
    3
    cazul se rezolva la OFICIUL ROMAN PENTRU ADOPTII. Acolo trebuie sa te adresezi (str.petofi Sandor nr.47 Bucuresti)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari