Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata madabv's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2010
    Postari in forum
    2.462
    Citat Postat de littleprincess Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Azi s-a lansat noua imagine a forumului pe pe site-ului Copilul.ro. S-a muncit mult si speram sa va placa rezultatul final. In cazul in care aveti probleme, va rugam sa ne trimiteti mesaje.

Speram sa va placa si asteptam parerile voastre.

Pup
    Nu pot sa imi pun poza la profil.Am mers pe editare profil, am incarcat poza si tot nu vrea.M-am logat si m-am delogat...si tot nu merge.fac eu ceva gresit?

cristina elena
    Guest
    Ahaa, asa da
    Cred ca pe langa regulament trebuie sa puneti si 'instructiuni de utilizare a forumului'

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Si mie imi place faptul ca avem mai multe optiuni, dar imi placea mai mult culoarea dinainte. Este cam obositor pentru ochi. Sectiunile forumului nu mai sunt asa de bine delimitate ca inainte, adica inainte fiecare sectiune avea titlul bolduit, acum toate sunt scrise la fel, culoarea e apropiata si e obositor.

Nu reusesc sa gasesc zambaretii si nici semnatura. Vad ca imi apar tickerele dar daca vreau sa modific ceva sau sa adaug cum procedez?

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    pare atat de impersonal... copiii sunt veseli, copiii sunt fericire, viata, culoare, explozie de lumina. Forumul nostru arata ca un copil trist, caruia i-a disparut veselia, fericirea, culoarea

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Citat Postat de cristina elena Vezi mesajul
    Ahaa, asa da
    Cred ca pe langa regulament trebuie sa puneti si 'instructiuni de utilizare a forumului'
    Asa m-am gandit si eu
    Incet -incet le aflam noi pe toate!

Macar m-am lamurit cu zambaretii

Floricica Nou Venita georam's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63

noua imagine a forumului

da imi place asa cum ati facut acuma bravo

Floricica Cu Vechime zglobulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2007
    Postari in forum
    5.620
    nici mie nu-mi place, cand am descoperit acest site m-am inscris tocmai pentruca arata foarte frumos, erea foarte vesel si plin de armonie, iti dadea incredere si speranta....acum parca sau dus, este prea mat, sumbru...parca suntem la morga...

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Din pacate inainte sarea in evidenta,era altfel fata de celelalte forumuri care is asa seci si multe lipsite de informatii.
    Oricum speram sa ne putem acomoda cu el.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Este foarte important sa ne spuneti ce va place dar mai ales ce nu va place la noul forum pentru ca noi sa il putem imbunatati bazandu-ne pe opiniile voastre

Floricica Veterana ank100's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2008
    Postari in forum
    10.573
    hm!!! ce sa zic? or fi si aspecte pozitive, dar n-am apucat sa le vad pentru ca mi-am prins urechile pana sa postez ceva comun...e scris mai mic, pozele de la avatar mai mici, culoare comuna, era mai dragut inainte. Ce ma enerveaza cel mai tare e ca trebuie sa ma loghez de cate ori intru, chiar daca am bifat "retine-ma", daca vreau sa postez la alt topic iar trebuie sa ma loghez, asa vom posta mai rarut, desi nu e chiar dragut...

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de ank100 Vezi mesajul
    Ce ma enerveaza cel mai tare e ca trebuie sa ma loghez de cate ori intru, chiar daca am bifat "retine-ma", daca vreau sa postez la alt topic iar trebuie sa ma loghez, asa vom posta mai rarut, desi nu e chiar dragut...
    Am notat si aceasta problema si speram sa rezolvam cat de curand. Deci de fiecare data cand vrei sa postezi in alt topic iti cere sa te loghezi din nou?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari