Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabitzaguritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    1
    cred ca orice om cand ajunge sa fie bunic atunci se simte pe deplin realizat.insa ,la varsta lor,bunicii,ar trebui sa stea langa nepotei cat mai mult posibil,dar cu multa durere spun ca ei sunt si bolnavi,iata de ce este viata asa de cruda !pentru ca in loc sa se bucure de ei trebuie sa se ingrijeasca din cauza bolilor.sunt de meserie as medicala si as vrea sa lucrez ,dar nu am cu cine sa_mi las copilul pentru ca parintii nostrii sunt bolnavi,iar copilul este o mare responsabilitate,totusi trebuie sa fac ceva.am sa_mi calc pe inima si il voi lasa la bunici cu toate ca stiu ca va fi greu pentru toti ma gandesc la viitorul lui pentru ca vreau sa_i fie bine.sa speram ca totul va fi bine!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Draga Gabitza,

Bine ai venit in comunitatea de prieteni Copilul.ro!
    Subiectul propus de tine se discuta deja in forum la Dupa doi anisori cu bunicii sau la cresa?. Acolo iti poti impartasi gandurile si sentimentele legate de dilema ta.
    Te asteptam la discutii

Pentru ca exista deja acest subiect, conform regulamentului, cel deschis de tine va fi inchis.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari