Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Buna fetelor nu mai ziceti nimic??????cum va mai simtiti??eu azi m/am simtit mai bine,mi/am facut pofta si mi/am cumparat "branza de sibiu a la Romania",am gasit/o la un magazin romanesc aici.....

Floricica Avansata corinap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.371
    Buna fetelor,

eu sunt Corina si am 9 saptamani chiar azi......si bb o sa vina pe 18 mai....si sunt foarte fericita.
    Vroiam sa-ti spun ca si eu am avut probleme cu sarcina, in sensul ca polul inferior al veziculei era desprins, plus aveam hematom.......si la fel....amenintare de avort. Asta a fost acum 3 saptamani. De atunci iau de 3 ori pe zi Duphaston, no spa si Elevit (doar 1 data pe zi)si am stat numai in pat.......
    vineri am fost la eco.....si surpriza....nu se mai vede ca fiind nici o dezlipire......suntem bine sanatoase
    acum continui cu medicamentele doar de 2 ori pe zi....si ma simt mai bine....dar dureri mai am......
    Stai linistita, nu face efort si ia medicamentele prescrise si totul va fi ok cu tine si bebe.
    Multa bafta!

Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Buna Corina si bine ai venit printre noi,gravdutzle de mai!multa sanatate tie si la bebe!

Floricica Senior dianadulcica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.10.2007
    Postari in forum
    3.533
    Ce mai faceti burtici? Eu azi am avut o zi cam nasoala pentru ca mi-a fost tare greata. Nu am vomitat dar nu prea am putut manca mare lucru pentru ca mi-a fost (si inca imi e) o greata teribila. Sper sa fie asa o intamplare si sa nu se repete . Va pup si astept sa imi spuneti cum va mai simtiti.
    PS: Nu mai e nici o mamica din Pitesti pe aici?

Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114
    Buna fetelor,

Bine ai venit Corina si sper sa mi se rezolve si mie de la tratament problemele....
    In rest, ce mai faceti, ce mai spuneti?
    Va pupik

Floricica Senior lauramaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2007
    Postari in forum
    2.951
    buna fetelor, si eu sunt in perioada greturilor, saptam asta ma duc sa il vad pe bebe la ecograf....Am niste emotii! Va pup, multa sanatate!

Floricica Senior lauramaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2007
    Postari in forum
    2.951
    Redro, sunt sigura ca vei trece peste asta...O sa te bucuri de bebele tau si o sa fiti amandoi sanatosi...pup

Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    BUna fetelor!
    REDRO,Laura ce mai faceti???nu v/am ami vazut in ultimul timp pe aici mai ales pe tine Laura?
    EU ma lupt cu greturile astea,si parca nu mai trec deloc......offfffff
    Pe 1 noiembrie merg si eu la eco sa vad pe bebe poate imi arat si ce are intre"picioruse" ca mami si tati sunt tare curiosi.....hihihi
    VA pup.

Floricica Senior gratioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2007
    Postari in forum
    4.976
    ciao Corina..bine ai venit in clubul nostru..imin pare bine ca au trecut probl cu sracina..iti doresc din suflet o sarcina ushoara...pupici

Floricica Avansata corinap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.371
    vaiiii fetelor, ceva extraordinar mi s-a intamplat azi! Sotul meu este dr. veterinar si azi eram la el la cabinet.....si la ce magandeam eu......cum ar fi sa-mi faca el o ecografie? Zis si facut! a fost extraordinar...saracul Mitza (sotul) era asa de emotionat ca abia putea sa vorbeasca! a fost fantastic....l-am privit multa vreme ( pe bb)....i-am vazut inimioara cum ii bate...Doamne, este extraordinar!Chiar daca bebe este inca mic si nu se vede mare lucru (capul si corpul)...a fost deosebit!Amandoi eram asa de emotionati, iar el atat de mandru ca si-a vazut singur copilul.

Va pup pe toate!

Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114
    Buna mamicilor de MAI,

Ma bucur tare mult pt Corina....
    Vio, Laura cum mai stati cu greturile...
    Vio, eu cred ca tu ai fetita ca prea ti-e greata asa mereu....
    Va doresc o zi buna !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari