Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ealexandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2008
    Postari in forum
    2
    Buna , ma numesc Alexandra,am 28 ani,am terminat Facultatea de educatie fizica si sport cu aprofundare in kineto + masaj si fizioterapie si desi mi-am dorit toata viata sa ma fac profesoara, mi-am abandonat visul din motive lesne de inteles.

Simplu si eficient ,la tine acasa :

MASAJ :(relaxare,anticelulitic,drenaj limfatic, etc)

Sedinta de 50 min. 35 ron

IMPACHETARI CU PARARGIL :

Sedinta de 50 min. 35 ron.

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    e de retinut

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Eu stit cum am slabit dupa ce am nascut un grefuit dimineata pe stomacul gol da rezultat si nu e scump e o cura usoara

Floricica Nou Venita ealexandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2008
    Postari in forum
    2
    Esti una dintre fericite ca ai reusit sa slabesti mancand un grapefruit dimineata dar din pacate nu este valabil pentru toate.Masajul anticelulitic nu numai ca ajuta la reducerea in centimetrii dar atenueaza si celulita (pt ca sa fim realiste, odata ce avem o celulita avansata rezultate de 100% disparitie eu n-am auzit decat in cazuri extreme) si ajuta la refacerea celulara. In cazul burticii ramase dupa sarcina si a pielii lasate /ridate exista 2 variante : masajul sau chirurgia estetica.

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Da ai dreptate eu la capitolul celulita nu am probleme si eu as-i face masaj dar costul e destul de mare daca vrei sa ai rezultate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari