Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita stella14's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2006
    Postari in forum
    5
    nu stiu ce sa ma mai fac...am 3 luni de sarcina si transpir foarte tare, chiar si daca nu mi-e cald. poate stiti voi vreun remediu pt asta. ceaiuri nu prea pot sa beau sa mi-e rau.si mai nasol e ca nu am lipsa de calciu. sanatate tuturor

Floricica Nou Venita macrina's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.11.2005
    Postari in forum
    41
    O data cu sarcina, vin si astfel de schimbari sau sa spunem reactii ale corpului, cred ca nu ai de ce sa te ingrijorezi, dar discuta si cu medicul tau, el poate sa iti spuna daca trebuie sa te alarmezi. Eu am avut probleme cu transpiratia abundenta a picioarelor si la recomandarea unei prietene am facut o perioada seara inainte de culcare bai de picioare cu decoct de coada calului...acum nu mai am probleme deloc...sfatul meu este sa faci niste bai de sezut cu coada calului, la gura robinetului atasezi un saculet cu coada calului (cateva linguri - in functie si de cantitatea de apa din cada) astfel incat apa sa treaca prin saculet...Mult succes! macrina

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari