Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    In aceasta perioada magazinele vin cu mari reduceri la incaltaminte ,imbracaminte,gentute,in special in supermarketuri.Aceste oferte ajung chiar la jumatate de pret,uneori pentru a nu ramane cu marfa de sezon nevanduta.Voi profitati de aceste reduceri,chiar daca poate la anul nu vor fi iar la moda?Eu cumpar,mai ales daca sunt de calitate si caut ceva sa poata fi purtat si in toamna sau iarna.

Floricica Nou Venita isaplet's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2006
    Postari in forum
    78
    Ai dreptate, hainutele de toamna si primavara se poarta mai mult. Si eu voi incerca sa profit de reduceri la maxim.

Floricica Avansata stan_alina_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2006
    Postari in forum
    1.759
    Aveti dreptate si eu am sa fac la fel .

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    le cumpare de acum pt iarna viitoare, gecile de iarna sunt destul de scumpe pt copii,cu reducere le iau cu 15 dolari. mai asteptam un pic pana pe la valentine cand se descotorosesc de toate lucrurile de iarna

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    SUNT LICHIDARI DE STOCURI ATAT LA HAINUTE PENTRU COPII,CAT SI PENTRU NOI,MAMICI SI TATICI!

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    stiti ce m-as bucura? sa reduca pretul la mobila si la electrocasnice! mai mult decat la haine! :))

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    E o idee!

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    am reusit sa ajung saptamana trecuta la GAP si i-am luat Tiei 2 body-uri f ieftine e dolari fiecare dar frumoase din bumbac si cu danteluta subtire la gat si maneci si un fel de salopeta alba cu maneci scurte cu 4 $
    si am mai gasit un trening verde cu 10 ,e foarte fain si e bun cam pe la toamna

Floricica Nou Venita sabmarc's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2007
    Postari in forum
    108
    da si eu cumpar si cand sunt reduceri. asa i-am luat sandalute cu 600000 lei in loc de 1000000.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    sandalute cu 600.000 la reducere?
    eu am luat cu 4 dolari la reducere.
    si am luat 3 costumase cu 16 dolari:doua de iarna pt Tia si unul de vara pt bebele surorii mele.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari