Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita clwnul toto's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2005
    Postari in forum
    1
    merita incercat

Floricica Nou Venita mariachim's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2005
    Postari in forum
    41
    Petreceri? De ce nu?! Abia astept ziua de 3 sept, cind Alex va implini 18 ani...Demult ne-a "amenintat" ca vrea sa fie petrecere mare la noi in casa, cu toti amicii lui !!! Imi aduc aminte cu drag de aniversarea virstrei de 16 ani, cind mi s-a umplut casa de pusti cam de aceiasi virsta cu Alex...cind am pus sare in cutia cu bere a lui Alex( asta pateste fiecare sarbatorit, asa ca de ce ar fi facut Alex exceptie??)...cind de atita topaiala efectiv a dat cu capul de pragul de sus al usii(asta ca sa nu uite niciodata ca a implinit 16 ani, pt. ca si acum are un mic semn in frunte)si multe alte farse pe care le puneam la cale cu prietenii lui. Vreau sa cred ca s-au simtit bine copii atunci...pt. ca noi,bosorogii(adica eu si tatal lui),parca dadusem in mintea lor. Incercam sa ne adaptam vietii alaturi de tinarul nostru si chiar mai invatam una-alta de la el, sincer va spun.Adica noi stiluri de muzica...formatii din top...moda...ale tineretii valuri!!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Poate cineva sa-mi recomande o firma care organizeaza petreceri pentru copii, sau care vin acasa la tine cu tot ceea ce este necesar pentru o petrecere reusita? Va multumesc!

Floricica Nou Venita sinuhe's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2005
    Postari in forum
    5
    si pe noi ne intereseaza un local pentru pitici, dar nu din acelea care costa de doua ori cat la un restaurant obisnuit si te mai si enervezi acolo!!!

Floricica Nou Venita carte's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2005
    Postari in forum
    6
    si unde il gasim pe clownul toto? sinuhe, stiu ca pe bd. decebal e un loc de joaca pentru copii kid's planet cred ca se cheama, dar nu stiu care sunt preturile....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari