Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta iota cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Ati urmarit noua emisiune de la Prima TV? Picilor mei le place tare mult si acum verifica mereu sa vada daca nu cumva o da iar.

Floricica Debutanta iota cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Sunt doua familii care au copii , mamicile se trimit intr-o mini vacanta, iar tatici trebuie sa aiba grija de "ingerasii" lor. Pentru nici-un tatic nu a fost usor, si au avut ocazia sa vada pe pielea lor cat de greu este sa faci fata unor copilasi. A aratat cum fiecare tatic s-a descurcat sau nu cu copilasii. L-a sfarsit a dat diploma taticului care a facut fata cu brio situatiei "de a fi si mamic"

cristina elena
    Guest
    Hi hi majoritatea taticilor nu s-au descurcat ca sa nu zic chiar toti.

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    eu am vazut din pacate putin la sfarsit,mi-ar fi placut sa ma uit impreuna su sotul :)),sa vedem ce mai comenta el pe urma....

cand e urmatoarea emisiune?

Floricica Nou Venita blonda's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2007
    Postari in forum
    35
    Salut!! Buna emisiune, in felul asta vad si taticii cum e sa cresti un copil, eu ma amuzam teribil cand taticii erau scoti din sarite si saracii incercau sa se intreaca pe ei insasi, ce sa zic s-a vazut ca s-au straduit,dar a fost buna concluzia unuia dintre ei cand a afirmat ca " barbatii nu sunt facuti sa creasca un copil".De ce oare? pentru ca multi dintre ei sunt iresponsabili si daca nu au o sotie care sa ii "dadaceasca" sunt cam la pamant. In felul asta vad si ei cum e sa vi de la servici sa faci treburile casei si sa mai ai si grija de un copil.Poate in felul asta apreciaza si ei mai mult :)

Floricica Novice felicita's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2007
    Postari in forum
    362
    CE REPEDE SE ENERVAU!! ERAU CHIAR COMICI...[imbratisarea]

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Totusi, sunt destui tatici care se descurca de minune, chiar singuri fiind... Oricum nu pe ei o sa-i vedem la aceasta emisiune...

cristina elena
    Guest
    Emisiunea e in fiecare joi de la ora 21 si in reluare sambata dupa masa, pe la 15-16 nu stiu exact.

De acord cu Alexandrina, in majoritatea emisiunilor o sa vedem doar tatici nedescurcareti.

Dar e grozava emisiunea, daca pana acum urmaream impreuna cu sotul /schimb de mame/ acum vizionam impreuna "o vreau pe mama inapoi".
    Concluzia lui?: "Pai nu e greu sa am grija de copii dar nu vreau"

cristina elena
    Guest
    In seara asta de la 9 se pare ca vom avea o emisiune interesanta, cel putin asa am vazut din reclame.

Floricica Avansata giani's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2007
    Postari in forum
    1.958
    al meu macar recunoaste ,a zis ca el nu are rabdarea mea,a stat 2 ore cu fetita si era cu nervii la pamant.

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    la emisiune asta ar trebui sa ne uitam impreuna cu taticii k sa vada ei ce bine e cu mama

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari