Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita MOTANIK_23's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2011
    Postari in forum
    238

Nevoie urgenta de sange b3 negativ

Fetita nou-nascuta a carei mama a decedat saptamana trecuta are nevoie urgenta de sange grupa BIII Rh negativ. Numerele de telefon pentru contact sunt: 0741 864 495 0765 262 424. ( nu pot sa dau mai multe detalii deoarece acest mesaj l-am primit pe e-mail SI SPER CA SE VA GASI CINEVA PT A O AJUTA PE MICUTA)

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Suna cineva din Comunitate la unul dintre aceste numere de telefon pentru a verifica veridicitatea mesajului si a nevoii de ajutor?

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    De ce nu verifica administratorul veridicitatea mesajului?

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Parca MOTANICA_23 era pe lista ``neagra`` la un moment dat, sau ma insel?Eu una nu am incredere in mesajele de acest gen.

Moderator Floricica Novice Cristelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2011
    Postari in forum
    420
    Citat Postat de MOTANIK_23 Vezi mesajul
    Fetita nou-nascuta a carei mama a decedat saptamana trecuta are nevoie urgenta de sange grupa BIII Rh negativ. Numerele de telefon pentru contact sunt: 0741 864 495 0765 262 424. ( nu pot sa dau mai multe detalii deoarece acest mesaj l-am primit pe e-mail SI SPER CA SE VA GASI CINEVA PT A O AJUTA PE MICUTA)

Primit pe email, primit pe mess......
    Se trimit 'la gramada' asemenea mesaje de ajutorare, sunt doar aiureli.
    *La fel se trimitea intr-o perioada mail cu nevoia de ghetute ortopedice.
    Sunt numere de telefon la care daca suni ti se incarca fara numar/fara numar factura.
    Modificata de Cristelaa; 24.11.2011 la 16:49:16.

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Am rugat-o pe MOTANIK_23 sa verifice mesajul. Nefacand-o, cu toata parerea de rau, trebuie sa mut topicul in arhiva.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari