Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita 02062007's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.06.2007
    Postari in forum
    4
    L-am pierdut pe piticul meu, pe Vlad Andrei... Avea o luna si jumatate...

Am nascut pe 20.04.2007 si Dumnezeu l-a luat la el si l-a facut ingeras pe 02.06.2007.

A avut ATREZIE INTESTINALA - intestinul subtire era lipit in trei locuri.

A fost transferat la Budimex si a suferit 3 operatii.Desi a luptat... dupa a 3-a operatie nu a mai putut... si ne-a parasit...

Va rog sa-mi spuneti daca ati auzit pe cineva ca a trecut prin asa ceva,cum a decurs operatia, a reusit si ce face acum copilasul, este bine, cum e ?

Va rog din suflet sa-mi raspundeti deoarece eu sunt terminata, era primul meu copil, plang, vorbesc cu el dimineata cand ma scol si seara, inainte de culcare, ii zic noapte buna si sa fie cuminte, sa-l asculte pe Doamne Doamne si pe Maica Domnului, sa aibe grija de copilasii de pe Pamant si sa-i aduca lui mami lui un alt baietel...sanatos...

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    OFFFFF DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!!!! NICI NU STIU CE SA-TI SPUN!!!.TREBUIE SA FII TARE!!!O SA FIE BINE !!! DUREREA O SA TREACA CU TIMPUL!!! SI DUMNEZEU O SA-TI DEA ALT PUIUT SANATOS!! O SA VEZI CA ASA VA FI!!

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    SUNTEM ALATURI DE TINE ...SI DACA TE AJUTA ...VORBESTE CU NOI!!

Floricica Avansata giani's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2007
    Postari in forum
    1.958
    imi pare nespus de rau !
    si eu sunt alaturi de tine ,
    trebuie sa crezi si sa fii optimista ca o sa fie bine ,cu timpul o sa uiti durerea care te apasa .Te pupam si suntem alaturi de tine .

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Offf, Doamne...nici nu stiu ce sa zic...nu cred ca exista cuvinte de consolare pentru asa ceva...imi pare nespus de rau, suntem alaturi de tine si o sa ma rog Bunului Dumnezeu sa-ti daruiasca un alt bebe...care sa fie sanatos si sa te ajute sa depasesti acest moment din viata ta...sper din tot sufletul ca sotul iti este alaturi si veti avea puterea sa o luati din nou de la capat. Daca doresti sa vorbim vreodata...sa-mi trimiti un mesaj si sa-mi spui cum te pot gasi...te voi asculta oricand cu mare placere...Multa, multa sanatate si ai grija de tine pentru bebele care va veni...pupici dulci din partea noastra si nu uita ca suntem alaturi de tine oricand ai nevoie!

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    Offf Doamne nici nu am cuvinte ce sa-ti spun am ramas blocata cand am citit mesajul tau imi pare nespus de rau pt.ce vi s-a intamplat dar trebuie sa fiti curajosi,optimisti,cu credinta in D-zeu si va aparea si baietelul mult dorit si sanatos!
    Stiu ca iti este greu acum iar vorbele noastre sper sa te ajute iti doresc multa sanatate si sper sa reusiti sa treceti peste acest moment,suntem alaturi de voi,scrie-ne de cate ori simti nevoia
    te pupam si ai grija de tine!

Floricica Avansata gazica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2007
    Postari in forum
    2.384
    Dumnezeule! Am ramas blocata. Nici nu vreau sa ma gandesc prin ce treceti. Suntem alaturi de voi si ne rugam sa va ajute Dumnezeu sa treceti peste acest pas.

Floricica Avansata stan_alina_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2006
    Postari in forum
    1.759
    Ce pot sa-ti spun este ca imi pare foarte rau de ce ti sa intamplat dar cum spuneau si fetele suntem alaturi de tine sufleteste si sper ca pe viitor sa-ti dea D-zeu un alt bebe sanatos ,totul depinde de tine sa fi optimista si sa nu te descurajezi in speranta ca totul o sa fie bine .
    Ai grija de tine si te pup cu drag .

Floricica Nou Venita miki77's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2007
    Postari in forum
    99
    Imi pare tare rau pt. tot ce ti s-a intamplat.
    Dumnezeu sa-ti dea putere si un alt copilas in viitor.

Floricica Novice felicita's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2007
    Postari in forum
    362
    VAAAII,DOAMNE!! IMI PARE TARE RAU PENTRU CE S-A INTIMPLAT!! SUNTEM ALATURI DE TINE CU SUFLETUL,ITI DORIM SA FII CURAJOASA SI MAI ALES OPTIMISTA,DUMNEZEU ITI VA DARUI UN ALT COPILAS SI TOTUL VA FI BINE...MULT MULT CURAJ SI AI GRIJA DE TINE...PUPICI DE LA NOI.[imbratisarea]

Floricica Nou Venita macoveimonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    99
    Nici nu pot sa imi imaginez durerea si golul din inima ta. Conosc si eu o mama care si-a pierdut fiul, dar el apucase sa traiasca ceva ani, nici nu o mai recunosc de atunci...Tot ce pot sa iti spun este ca sunt alaturi de tine si familia ta, si iti urez sincere CONDOLEANTE!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari