Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andicu's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2007
    Postari in forum
    2
    Buna,

Eu sunt mai nou pe acest forum si in clubul mamicilor cu burtici (sunt in 7 saptamani). Desi sunt din Pitesti as dori sa nasc in Bucuresti pentru ca in Pitetsi pana acum am avut numai experimente proste cu medicii ginecologi de aici (acum trei luni o anumita doamna doctor imi spunea ca nu pot ramane insarcinata).

Prin urmare, am inceput sa ma interesez de doctori din Bucuresti; cineva mi-a recomandat maternitatea Pantelimon? Puteti sa imi spuneti mai multe despre conditiile de acolo?

Multumesc

Anda

Floricica Cu Vechime gabriela8282's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.06.2007
    Postari in forum
    5.981
    buna anda! in primul rand sarcina usoara si un bebe sanatos! te asteptam la discutiile zilnice! sunt multe burtici si mamici din Bucuresti care te vor ajuta cu placere!

Floricica Nou Venita andicu's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2007
    Postari in forum
    2
    Deocamdata sunt inca la stadiul de informare:) devorez toate discutiile de pana acum panteru a afla cat mai multe!

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Eu am vizitat spitalul dar nu mi-a placut deloc. Plus ca la tot pasul erau tigani. Mizerie...nu-ti mai spun. Poate ai noroc si vei gasi o rezerva mai decenta.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari