Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    la voi e la fel dupa mai multi ani de casnicie?

lucrurile care v-au atras la el va mai plac la fel de mult?ati mai face aceiasi alegere?

Floricica Senior claudiapostol75's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2006
    Postari in forum
    3.259
    eu nu am decat 3 ani de casnicie, dar daca r fi sa ma casatoresc iar tot pe el l-as lua. este un om extraordinar de minunat si un tata nemaipomenit pt copiii mei.

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    la noi e din ce in ce mai bine! parca cu cat trece timpul cu atat de poarta mai frumos cu mine! suntem impreuna de 4 ani, dar casatoriti de 4 luni!

Floricica Novice anna30baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2006
    Postari in forum
    449
    La noi e foarte bine.Avem 8 ani de casnicie si ne iubim foarte mult.E un sot si un tata minunat.

Floricica Senior getutica's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Si eu consider ca am facut alegerea buna! Suntem impreuna de 4 ani si casatoriti de 3 ani. In afara de mici divergente inerente aparute, ne intelegem extraordinar. Iar Teo ne-a "sudat" relatia si mai tare. Se bucura asa de tare sa ne vada impreuna, ca te topesti doar cand il vezi.

Floricica Senior getutica's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Secretul succesului conjugal dupa mine: Dragoste, seriozitate si respect reciproc.

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    Da este la fel.Este un sot iubitor si un tata bun.

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    ce sa va spun parerea mea sincera, acum este mult mai bine decat inainte mai ales de cand avem fata totul s-a schimbat foarte mult.

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Si la noi este la fel, poate chiar mai bine ca oricand. Anul acesta facem 10 ani de cand suntem impreuna si 4 de cand suntem casatoriti. Relatia noastra nu s-a schimbat dupa ce ne-am casatorit, ba din contra, e si mai bine ca inainte. Este un sot excelent si un tata minunat!

Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Pe masura ce timpul trece ne cunoastem mai bine,stim ce ne face placere si ce nu agream,deci cred ca e mai frumos decat la inceput.Sunt si perioade mai dificile,doar n-o fi totul roz mereu!Ne stim de mici,suntem impreuna de 4 ani si casatoriti de 3 ani si jumatate...

Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Am uitat sa adaug ca as face aceeasi alegere.INTRE NOI E CEVA SPECIAL SI PREDOMINA PASIUNEA.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari