Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest
    Nu e recomandat de nici un fel acest lucru.
    Eu am doar 2 camere dar tv si calculatorul sunt in camera cealalta, in camera unde dormim eu si sotul, in camera copiilor nu as pune asa ceva.
    Depinde si de spatiul fiecaruia, ca poate mai sunt copilasi care stau in garsoniere dar e recomandat ca acestea sa fie amplasate cat mai departe de "dormitorul" copilului.

Floricica Nou Venita iuliapisicuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2006
    Postari in forum
    61
    Da depinde si de spatiu. Clar nu sunt deacord cu tv si pc incamera unde doarme bebe.

Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    NICI EU NU SUNT DE ACORD CU ELE IN CAMERA COPILASULUI DECAT IN LIPSA DE SPATIU.

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    asa este, dar de lumina artificiala, mai ales seara?

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    eu am vrut initial sa pun pc-ul la bebe in camera ca nu dadea bine in sufragerie, dar m-am razgandit! ii gasesc eu un loc. deocamdata sunt la faza de design a sufrageriei , deci am timp sa-i gasesc un loc!

Floricica Nou Venita maria cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2007
    Postari in forum
    51
    depinde de situatie.fetita mea de 10 luni nu sta fara Tv,doar asa o pot lasa singurica in camera cateva minute.daca Tv e oprit si o las singura plange.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    depinde de spatiu....noi aici la Bucuresti avem garsoniera....nu avem unde sa le punem..dar speram sa ne luam ceva mai mare si atunci sigur nu vor fi in camera Elenei

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    nu ziceti nimic de lumina artificiala aprinsa pe inserat atunci cand nu vezi cu cea naturala?
    noaptea ii pun o lumina mai slaba, dar seara si pana ne culcam folosim cea de la lustra cu abajur, dar totusi...astept parerile voastre!

Floricica Nou Venita roxanavlt's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    101
    Eu am televizor in camera unde stau cu bebelusa mea altfel m-as plictisi foarte tare, mai ales ca numai eu stau cu ea, sotul fiind plecat in cursul saptamanii la servici. Bianca are 5 luni dar se bucura cand aude muzica, cand vede lumina si culori la televizor. Dar in schimb am grija sa nu se uite de aproape la el.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    poi vrem nu vrem,trebuie sa ii obisnuim!noi la fel am crescut!

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    da de multe ori stam cu ei la calculator si tastam...ei sunt ft curiosi!la tv...no comment...niki e innebunita!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari