Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita moiselarisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    18
    buna fetelor, sunt o viitoare mamica de luna ocombrie. (avem 18 saptamani).ieri am fost la echo si l-am vazut pe bebe. sunt putin speriata pentru ca era cu capul in jos.desi dr. mi-a spus ca e ok, ei pot sa stea in orice pozitie, eu sunt putin speriata pentru ca stiu ca trebuie sa se intoarca doar cand se apropie nasterea. a mai patit cineva asa?????? sper sa-mi raspunda cineva ptr ca sunt putin speriata!

sa aveti toate bebelusi sanatosi!!!!!!

Floricica Nou Venita arriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    la mine la 21 de saptamani erau ambele fetite cu capul in jos si medicul a zis ca e in regula. acum eu am aproape 26 de saptamani si, dupa felul in care simt miscarile, cred ca s-au intors cu capul in sus. deci, stai linistita, ca totul o sa fie ok. copilasii isi mai schimba pozitia de cateva ori in timpul celor 40 de spatamani de sarcina.

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    eu zic sa stai linistita daca dr a zis ca e ok
    pupici si sarcina usoara ![imbratisarea]

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    al meu e cu capul in jos de la 5 luni!de atunci a ramas asa!

Floricica Senior ghizza's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    4.620
    luminita si la mine bebe e tot cu capul in jos din trim 2, de la 4 luni, dar nu a zis doctorita sa fie probleme...si acum tot asa e, la 29 sapt....stai linistita!

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    fiecare copil e diferit! nu trebuie neaparat sa se aseze ptr nastere in ultimul trimestru!

Floricica Nou Venita moiselarisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    18
    viitoarelor mamici, va multumesc tare, tare mult. acum m-am mai linistit.

sa aveti sarcini usoare si bebelusi frumosi si sanatosi.

Floricica Nou Venita floryleb's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2006
    Postari in forum
    145
    stai linistita ca la 18 saptamani, bebe-ul tau abordeaza mai multe pozitii, cand sus cand jos. nu cred ca e problema ci doar ca bebelusul tau e foarte jucaus. sarcina si nastere usoara

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Noi suntem in sapt 22 si de acum 2 sapt am aflat ca bebe este cu capul in jos, dar nu sunt probl. atata timp cat colul este inchis si ramane asa.

Floricica Debutanta andreea82's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    805
    A mea sta cu capul in jos de la inceput, nu s-a miscat nici pana in ziua de azi, nu stiu daca e bine sau nu.Sper sa nu imi faca vreo figura pe ultima suta de metri sa se intoarca cu el in sus.

Floricica Nou Venita albestica's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2007
    Postari in forum
    20
    bebe al meu s-a intors cam acum 1 sapt. (cel putin asa il simt eu)si am 26 de sapt. cred ca nu e nici o problemadaca s-a intors acum, oricum mie dr. mi-a spus ca pana in 7 luni jum. se intoarce... deci e ok

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari