Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime digutix's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2007
    Postari in forum
    5.303

STRUGURAS INGERAS:RAISA-MIHAELA

STRUGURASI NAZDRAVANI:

1 mar-Danut (ursulet)
    30 aug- Bianca (monica76)
    03 sept- Raul Andrei (dana maria)
    09 sept- Eduard Andrei (alinutzab)
    12 sept- Teo (tyna13)
    13 sept- David Alexandru (nicole13)
    13 sept-Darius (alimocanu)
    14 sept-melissa(lavylory)
    17 sept- Patricia Stefania (mamafloricica)
    23 sept- Filip Andrei (ana07)
    24 sept- Iasmina Anamaria (luci kuky)
    24 sept-Bogdan (cristeepas)
    25 sept-Anissia-Alexandra (anissia)
    01 oct- Andra Teodora (madeea)
    02 oct- Catalina (adinutzas)
    03 oct- Eduard Andrei (alexxia)
    07 oct- Teodora-Rebeca (mstefania)
    08 oct- Mario Daniel (niko&mario)
    08 oct- Daria (corina valentina)
    09 oct- Alexandru Andrei Victor (irina27)
    10 oct- Costin si Andreea (mihaela-gemeni)
    12 oct- Julia (molnarvanda)
    15 oct- Maria (florizarnovean)
    15 oct- Alexandru si Alexandra (byencutza)
    18 oct- Timotei (digutix)
    21 oct- Maria Adina (dorissa)
    01 nov- Ecaterina Maria (claudia73)
    09 nov- Selahattin Mikail Efe (ralucaa)
    11 nov- Khloe (newsunshine)
    12 nov- Alexandru Emilian (miky26)
    19 nov- Dragos Sebastian (irinacodrin)

nicole13
    Guest
    La multi ani,Vanda!Sa fii sanatoasa,iubita si pretuita de cei dragi tie!Sa-ti traiasca fetitele si sa-i aduca multe,multe bucurii!Aniversare placuta!

nicole13
    Guest

Floricica Avansata niko_mario's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2007
    Postari in forum
    1.561
    Bun gasit ,am strans tot mi-am facut bagajele si am aterizat aici la caldurica in casa noua .
    Diana multumim pentru imagini sunt superbe deja simt spiritul sarbatoriilor

Floricica Avansata niko_mario's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2007
    Postari in forum
    1.561
    La multi ani Vanda !!!sa fi sanatoasa si sa te bucuri de familia ta

Floricica Avansata mamafloricica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206
    BUna, fetelor!

am intrat sa imi cer scuze de la mami irina, dar sper sa mai primeasca un "La multi ani!" din inima pentru Dragoselul!
    sa va dea Dumnezeu numai bucurii si multa sanatate!

Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206
    Vanda, tie iti urez multa putere si sanatate, multi ani cu fericire si bucurii alaturi de o familie asa frumoasa!

pupam si printesele tale!

Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206
    Fetelor, va multumesc ca v-ati gandit la mine. Nu, nu e din cauza discutiilor de pe forum (desi si astaea m-au afectat, nu mint), am avut (si incamai avem ) o problema acasa, mai exact cu firma noastra.
    Dupa cateva zile de neputinta si plans, imi dau seama ca nu pot schimba lucrurile si ca mai rau fac sa ma gandesc tot acolo, asa ca am hotarat (impreuna cu Lucian) sa luam lucrurile asa cum sunt si sa traim viata, sa ne bucuram de ceea ce avem si este cel mai important, si anume: sanatatea copiilor si a noastra!
    Va spun sincer ca ii multumesc in fiecare zi lui Dumnezeu ca il am pe omul asta langa mine. El stie mereu sa ma aduca pe linia de plutire fie ca sunt obosita, suparata sau ingandurata.

inca o data, va multumesc!
    am citit din urma, desi foarte greu, din pricina paginilor goale, dar va rog sa ma iertati daca nu raspund la fiecare in parte. Promit sa revin la starea pe care o aveam inainte si sa scriu mai mult.
    va pup cu drag.

Floricica Avansata alimocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2007
    Postari in forum
    1.482
    Hello fetelor, eu abia am reusit sa imi iau o pauza de respiro... astazi l-am sarbatorit pe tati care a facut 30 de ani, deh, schimba prefixul si nu puteam sa trecem cu vederea. Am facut si un tort dobos, a iesit absolut delicios , am sa pun poze pe forum la rubrica de bucatarie atunci cand am sa le descarc. Pupam strugurasii si le uram sanatate multa.

Floricica Veterana madalina79's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2008
    Postari in forum
    12.872
    buna dimineata...stiu ca e enrvant sau suparator,dar de data asta va cerem si noi un votulet...va multumim...lucas concurs

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Buna fetelor,

Super arata pagina Diana,felicitari! Si asa de simplu de intrat,bine ca am scapat de paginile alea ca nici nu-mi venea sa mai intru!

LA MULTI ANI VANDA(scuze de intarziere) ,sa fii sanatoasa,iubita,norocoasa si sa te bucuri de familia ta!

LA MULTI ANI si sotiorului tau Alina,sa-ti traiasca si sa te faca fericita ! Astept tortul ca tare bine arata delicatesele tale iar tortul Dobos este unul din preferatele mele! Oricum,astept reteta si pe mess!

Am fost si eu la vot,mi-am facut datoria de cetatean,sper sa mearga si tarisoara asta mai bine si sa iesim odata din criza asta ca tare greu mai e!

Flori,cum ti-am mai scris,ai dreptate,cel mai important e ca va aveti unul pe celalalt,ca va iubiti,ca va sustineti si ca aveti 2 copilasi minunati! Problemele se vor rezolva mai devreme sau mai tarziu..si la noi e f greu insa cel mai important e ca suntem o familie fericita si suntem norocosi ca ne avem unii pe ceilalti! Va iesi soarele si pe strada noastra,credinta sa avem si incredere!

Maine sper sa reusesc sa-i duc si eu analizele Anisie sa scap de-un mare of,am fost fericita aseara ca mi-a papat 2 cartofiori copti,e ceva dupa atata timp de laaaaaapte!

Va pup si..ne auzim maine! O zi minunata sa aveti!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari