Ultimele discutii din forum
    mire83
    Guest

Foarte interesant Nu mai suntem bebici mici,suntem copilasi voinici(din panerul verii 2008)-CAP. 21

Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami Irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta si bebe Dragos Damian -nascut in 17 aprilie 2009 la Cta

Mami Luminita - 2 noimebrie ( lumytinc) – bebe Daria – nascuta in 27 iunie la Baia Mare

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (shtrengatiza) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius Matei – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 24 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Alexandru Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Mariuca - 25 iulie (mariucact) - bebe Rares Ilie - nascut pe 13 iulie la Constanta

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie la Bistrita

Mami Mihaela- 17 decembrie (mihamish) - bebe Ilie Stefan - nascut in 20 iulie la iasi

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mami Simona Elena - 18 septembrie (simo30) - bebe Briana Francesca - nascuta in 29 iulie la Constanta

Mami Dana - 2 august (danado) - bebe Vlad Stefan - nascut in 30 iulie la Bucuresti

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Adina - 5 aprilie (adinutzza) -bebelusele Teodora &Alexandra - nascute in 4 august la Galati

Mami Raluca -17 septembrie (ralu55) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare
    Modificata de mire83; 06.12.2010 la 12:48:15.

mire83
    Guest
    SLIDE COPILASII VERII 2008

Modificata de mire83; 08.11.2010 la 12:10:17.

mire83
    Guest
    Spor la discutii fetelor!
    Si o mica urare ,va doresc : Multa sanatate atat copilasilor ,cat si noua!
    PUpici extra!

Floricica Avansata christinact's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    2.372
    Superb slideul Mire.Bravo!!! Cat de frumosi sunt copilasii.Imi pare rau ca nu sunt toti.

Floricica Avansata christinact's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    2.372
    Aaa,sa nu uit sa-ti raspund la intrebarea din cap trecut.Crizele de plans dureaza vreo 10-15 min,depinde de la caz la caz.Si dupa ce-i trece se poarta de parca nu s-a intamplat nimic,e iarasi vesel si multumit.Plansul este o descarcare nervoasa si atat.

mire83
    Guest
    da, si mie imi pare rau ca nu sunt totii copilasi in slide,dar il refacem capitolu urmator...dak mai vor mamicile sa trimita poze,eu astept!
    trebuia sa il fac,ca de mult am promis si nu m-am tinut de promisiune

mire83
    Guest
    asa si denis
    e din nou vesel:)

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    stati asa ca nu a-ti inteles voi,nu se sperie si sa planga de frica...plange de obraznica ce e:))...pt ca face la fel si cand nu vrea sa vb cu soacra sau cumnata sau nepoata...si daca vorbeste cineva cu prietenul ei ,vecinelul face la fel,si tipa tare "sa nu vb rares cu doamna"...si reactioneaza asa si la anumiti copilasi...eu stiu foarte bine cand ii e frica de ceva ,dar asta nu e cazul...o face din rasfat si nici pe mine nu ma lasa sa vb cu nimeni...nu stiu de ce e asa...dar cert e ca de cand ii zic ca o bag in casa ,s-au rarit crizele astea...mai incearca ,dar imediat o atentionez si inceteaza uneori,alte dati nu...

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    ii sta foarte bine andrei tunsa!
    si eu vreau sa o tund dupa mot,care il iau la doi ani jum ,de sf stefan...dar nu cred ca o sa o tund scurt ,ca nu ma indur de parul ei lung:))

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    mire poti schimba poza?ca as vrea sa-ti dau alta...nici nu stiam ca mai e poza asta:)))

Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    stefy nu are crize de plans atat de lungi...mai mult de doua minute nu plange ,doar daca o las in camera singura cu usa inchisa,dar atunci efectiv zici ca lesina,nu mai e plans,e jale !!!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari