Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ririnho's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.06.2007
    Postari in forum
    9
    Nu am gasit nici un club al mamicilor din C-ta,imi cer scuze daca este si nu am dat eu de el

Floricica Nou Venita ririnho's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.06.2007
    Postari in forum
    9
    Buna seara Flory ma numesc si sunt mamica unui baietel de 1 an si 5 luni pe nume Rares Mihai.As vrea sa cunosc mamici din Judetul C-ta ,sa ne sfatuim una pe alta cu privire la copilasi si de ce nu si in alte probleme.Va pupam

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    buna.si eu sunt din constanta.Numele meu este madalina si am un baietel de 2 ani si 7 luni.Mi-ar face placere sa purtam discutii cu privire la puiutii nostri.

Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Buna seara!Mamici din judetul constanta mai sunt pe Forum?

Floricica Nou Venita chi97dk's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2008
    Postari in forum
    12

BUNA! , SUNT DIN CONSTANTA

Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    bine ai venit si tu in clubul mamicilor din constanta.Cred ca nu prea sunt mamici din Constanta pe aici.

Floricica Nou Venita hani's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.04.2008
    Postari in forum
    248
    Ba sunt! Multe, dar sunt pe la alte subiecte.
    unde mergeti cu copii cand ploua? Noi pe la Tomis , pe la carrefour, prin vizite.

Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Noi cand ploua pentru ca trebuie neaparat sa iesim din casa ca nu ne intelegem altfel mergem prin dorally,pentru ca este mai aproape de noi sau asa cum ai spus si tu hani,facem vizite pe la cunostinte.

Membru inregistrat la
    30.04.2008
    Postari in forum
    248
    Ai o bomboana de copil! M-am tot uitat la poza!

Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Multumesc Hani.Si ai tai sunt scumpi.Am vazut poza din albumul tau.Va pupam.

Membru inregistrat la
    30.04.2008
    Postari in forum
    248
    Ce mai faceti azi, fetele?
    Cam urata vremea. Azi am stat in casa cu baiatul. fata a fost la scoala. Poate dupa-amiaza iesim la aer. daca ploua mergem cu masina pe undeva. La noi in Tomis Nord au oprit apa. Am reusit sa fac mancare, dar imi miros mainile de la ceapa! Am prins ieri un anunt la TV neptun, dar nu am prins ce se opreste: apa sau curentul, asa ca am orit doar un bidon de 5l de apa. Si dimineata la 8 gata cu apa rece si pana la 8.30 gata si cu calda.
    Aici in cartier nu se opreste prea des, dar cred ca mi-ar fi tare greu sa nu am apa.
    Sa auzim de bine!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari