Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957

Anunt pentru mamicile de prichindei!

Draga mamici,

Am initiat campania Din inimi pentru inimi! Va astept cu mare drag sa participati sa aducem o bucurie unor micuti!

Daca doriti sa utilizati imaginea folosita de mine si kiddo la semnatura, nu trebuie de cat sa puneti intre < > codul de mai jos: (la inceput < si la sfarsit >)

img src="img/director_img/inimi_pentru_inimi_2.gif" border="0" width="500" height="114" vspace="2" hspace="2"

Va multumesc si va imbratisez cu drag

Campania "Din inimi pentru inimi"

Floricica Novice rodikutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2008
    Postari in forum
    328
    Draga Bebelaa, nu am mai intrat de mult pe acest site.Unde s-a mutat concursul Nivea pentru ingrijirea pielii bebelusului?
    Scuze pentru ca am postat aici intrebarea!
    Pupici!

Floricica Nou Venita marinadriana14's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2009
    Postari in forum
    56
    of nu mi a iesit nu stiu cum sa fac !

Floricica Nou Venita crinageorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    59
    mi-a iesit...ura

Floricica Nou Venita crinageorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    59
    OFFF, nu mi-a mai iesit de data asta..m-am bucurat degeaba...dar de fiecare data trebuie sa copiem codul respectiv??

Floricica Nou Venita bianca_miki2006's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2009
    Postari in forum
    7
    sper k am reusit de data asta!

Floricica Nou Venita ancutastc's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    10
    sper ca am reusit

Floricica Nou Venita albertheijn's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2009
    Postari in forum
    47
    Am subscris ieri. De ce in mai putin de 1 zi avem trista senzatie ca totul pe site se invarte in jurul mamei si copilului? Oameni buni, unde e tati? Chiar nu am depasit acest ridicol stereotip? De ce avem aerul ca barbatii nu stiu (sau n-ar trebui sa stie) despre odiseea sarcinii sau despre alimentatia bebelusului? Iar daca pretindem ca ei „haba n-au”, oare nu e ‚opera’ mamicilor a-tot-stiutoare?
    Noi nu subscriem la 'aerul' acesta de 'totul pentru mami, forumul, cafeneaua mamicilor'!
    Daca sunt familii care impartasesc acelas ganduri ii asteptam sa ne scrie. Noi cautam sa schimbam experiente, sa cerem sfaturi, sa barfim ca si cuplu: parinti ai lui Mihnea (asa a aparut el).
    Familia van Schaik

Floricica Nou Venita hellenaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2008
    Postari in forum
    2
    buna...numele meu este Diana iar fetita mea Lorena Nicole atre 1 an si 5 luni

Floricica Nou Venita alex nicolae's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2008
    Postari in forum
    4
    buna ziua sunt mai veche pe aici dar nu prea am scris.Sunt din bucuresti aproape de cora in pantelimon.am un baietel de 1 an si 9 luni.Si am si eu o intrebare pentru mamicile din sectorul 2 care au inceput munca dupa cei 2 ani de stat acasa.As dori sa intreb cum se procedeaza la intoarcerea la servici toate demersurile:am inteles ca se face o cerere de intoarcere la servici si trebuie sa ma duc si la directia de munca solidaritate sociala si familie str. hambarului6 sa depun niste acte sau trebuie depuse la primarie.Cu cat timp pana sa implineasca copilul 2 ani trebuie depus.ce accte imi trebuie.ori ce informare despre ce am intrebat va rog trimitetimi mall la ucapisi@yahoo.com. va multumesc

Floricica Nou Venita natasca's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2009
    Postari in forum
    4
    Este foarte importanta fiecare susutinere...copiii sunt ingerasi trimisi de sus si sunt nevinovati ca au asa o soarta...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari