Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anemarie25's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2010
    Postari in forum
    1
    Noi mergem la Elite de 6 luni! Si suntem super incantati, atat noi, parintii cat si minunea mica! Ne-am acomodat nesperat de repede, in conditiile in care Daria era "dependenta" de mine! S-a atasat foarte repede de educatoare! Si in mod clar se vede o diferenta! Invata foarte multe la "gradi"! In mod sigur merita sa vizitati aceasta gradinita!

Floricica Debutanta cristynutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2009
    Postari in forum
    1.141
    dar de taxa de la cresa elite stie cineva ceva?

Floricica Nou Venita ramostancu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2011
    Postari in forum
    4
    Stie cineva ceva despre Gradinita English Andventure, ne-am inscris aici si urmeaza sa incepem peste cateva zile. Vreau cat mai multe pareri de la parinti care au auzit de aceasta gradinita.

Floricica Nou Venita jeni_81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    10
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    L-am inscris la Cresa Dudesti care acum s-a desfiintat si toti copiii vor merge la cresa titan II asa ca as vrea cat mai multe infromatii despre aceasta cresa. Rog mult mamicile care au copilasii acolo sa imi spuna ce si cum este pe acolo, cum sunt ingrijitoarele....
    Draga gabitzza si eu urmeaza sa-l duc pe cel mic la cresa titan II,te rog sa-mi spui cum este si la ce grupa si ce parere ti-ai facut si mai ales cum s-a acomodat cel mic.succes

Floricica Debutanta laurap2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2010
    Postari in forum
    843
    Eu stau in sectorul 1, in Pajurei.Stie cineva ceva despre Cresa Jiului?Am un baietel de 1,5 luni si vreau sa il inscriu.Cu cat timp inainte trebuie inscrisi copiii la cresele de stat?Care sunt taxele?

Floricica Nou Venita adrianabm's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2011
    Postari in forum
    62
    stie cineva vreo cresa+ gradinita unde se invata limba germana. as prefera in zona universitatii sau victoriei. multumesc

Floricica Nou Venita zorgon's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.05.2011
    Postari in forum
    2
    buna. am o fetita de 1 an si 2 luni si as vrea daca nu deranjez ceva mai multe informatii despre acest family space. mersik

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de jeni_81 Vezi mesajul
    Draga gabitzza si eu urmeaza sa-l duc pe cel mic la cresa titan II,te rog sa-mi spui cum este si la ce grupa si ce parere ti-ai facut si mai ales cum s-a acomodat cel mic.succes
    Jeni imi pare rau de intarzierea cu care iti raspund abia acum am avzut mesajul tau. Noi suntem la Titan II la grupa 2 si sunt multumita, Edi le intrageste foarte tare pe doamnele de acolo si dansele sunt foarte dragute si se vede pe el cat a evoluat.

Voi pana la urma unde v-ati inscris, la ce grupa sunteti?

Floricica Debutanta cristynutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2009
    Postari in forum
    1.141
    buna de la 1 august noi incepem la cresa oitelor sa vedem cum este am auzit numai lucruri de bine dar pana la proba contrarie?????taxa este de 6lei pe zi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari