Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita annecristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2006
    Postari in forum
    14

Exclamatie Caut bona pt fetita de 1an si 4 luni in Drumul Taberei - Bucuresti

fetelor, va rog sa ma ajutati, daca stiti pe cineva!
    Uitati care ar fi situatia:
    Program L-V 8-19,
    preferabil din zona apropiata(drumul taberei sau cartier apropiat)
    hranit fetita mica dimin, pranz, ora 17.00, scos afara(in curte)fctie de vremea de afara, schimbat pampersi, hainute, spalat, culcat de pranz, invatat cantecele, poezioare, jocuri.
    Pt cazul in care fetita de 4 ani si 3luni nu merge la gradi (imbolnaviri, vreme rea) avut grija si de aceasta(precizare: Mananca singura, se spala sg, se schimba sg). Cand cea mica doarme(max 2 ore) sau are ceva timp(prefer cat e fetita treaza, bona sa se ocupe exclusiv de ea), menaj usor (spalat vase, sters un praf, calcat exclusiv lucrusoarele lor, un aspirator cand e necesar). Mancarea le-o face mami lor!deci fara gatit! Cautam o bona blaaanda, rabdatoare, iubitoare de prichindei, calma, curata, sanatoasa,serioasa, musai nefumatoare, cu cel putin experienta de mama, cu varsta cuprinsa intre 38-55ani (max 60, dar in putere-avem scara interioara!). Cu incepere de la 1-15nov. Asteptam raspunsuri cu precizarea salariului solicitat pt aceste servicii!Multumesc frumos!

Floricica Nou Venita ioana35's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2011
    Postari in forum
    9
    Buna,

Eu am gasit prin Curatenie - Firma de curatenie - Servicii de curatenie - Menajere - Cleaning & Babysitting , am sunat, am facut o programare, d-na Cristina m-a ajutat la interviu cu multe bone din zona Pajura (ca eu acolo locuiesc). N-am platit decat 50 lei ptr interviu. Fiecare bona are un dosar cu toate documentele, au si referinte, iar eu acum sunt f incantata de bona mea, a trecut 1 an si inca n-am probleme. Agentia asta lucreaza calitativ, nu cantitativ, cred ca e cea mai buna din cate am inteles...Ioana

Floricica Nou Venita carmeniliescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    10
    Buna,
    Aici gasesti lista de bone din Drumul Taberei, dar poti extinde esantionul din care sa alegi, cautand si printre bonele disponibile sa se angajeze in cartierul tau.
    Bona Drumul Taberei
    Avem bone cu interviuri video, profile psihologice, recomandari si iti stam la dispozitie pentru mai multe detalii la 021 209 56 56 sau pe www.cautabona.ro.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari