Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ivanov_teodora's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    17

Medic orl

va multumesc ca ma ascultati am si eu o mare rugaminte am o fetita de 5 anisori si desi nu are nici o carie se spala pe dinti de cel putin 2 ori pe zi am observat ca dimineata cand se trezeste ii miroase gurita medicul meu pedriatu mia dat trimitere la orl-ist dar nu cunosc si nici nu mi-a fost recomandat vreunul vas ruga din tot sufletul daca v-ati confruntat cu asa ceva sau stiti un orl-ist bun dar care sa nu ceara prea multi banuti ca nu dispunem (mai avem un bebe de un an si ne stringem cat putem punga) recomandati-mi si mie va multumesc din nou si multa sanatate bebelusilor vostri
    Modificata de gabitzza; 26.10.2010 la 15:52:35. Motiv: Postarea adresei de mail pe forum incalca regulamentul

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    teodora, eu nu cred ca are legatura cu nimic din zona orl. i-ai facut o coprocultura? e posibil sa aiba viermisori. are pofta de mancare? cere dulciuri?

daca ai trimitere la orl nu trebuie sa-ti faci grija pentru bani. poti merge la budimex cu ea, au cabinet orl si sunt dr si dimineata si dupa-amiaza

Floricica Nou Venita ivanov_teodora's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    17
    multumesc mult pentru sfat am fost am facut toate analizele posibile nu a mai ramas decat orl-ul multumesc mult pentru sfat

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari