Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alinabente's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    2
    Am, o fetita de 10 ani. Are acces la Internet la calculatorul ei, vad ca citeste, vorbeste cu colegii, deseneaza, se joaca...Numai ca mi-e teama ca o sa cresca si sa devina dependenta. Voi cum faceti? I-ati facut un orar? Verificati ce face pe Internet? Sotiorul meu zice sa instalam un program de control parental. Ce stiti despre acestea? Copilul isi da seama ca este monitorizat?

Cum este mai bine sa procedam?

Va pup!

Alina

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Eu am considerat ca e mai bine sa il scot mai mult din casa.Tot timpul il duc afara, in locuri unde ii place

Floricica Nou Venita alinabente's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    2
    Buna Ada (sper ca nu am gresit numele:)

Mai ales acum ca e cald, putem merge in parc, la padure, mai ales ca s-au amenajat recent niste parcuri foarte frumoase.
    Eh, eu de fapt de ce am revenit (pe langa sa va vad)
    Tocmai ce mi-am verificat emailul si am primit de la o prietena un link, tocmai cu o solutie de control parental gratuita
    E prima data cand primesc pe langa filmulete si poze, ceva util

Ma gandeam ca poate mai intereseaza si alte mamici, eu cel putin pun la naftalina pana va fi nevoie. Cum am zis, inca mai astept pana sa aplic metodele astea.

Comunicatul e de aici:comunicatedepresa.ro

Ne vedem pe forum!

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    E interesant, oricum al meu baiat de 10 ani nu sta decat la un joc, odata la cateva zile. Mai verific, dar nu intra pe altceva. In rest bate mingea... Paote mai tarziu...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari