Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita hannelore's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2008
    Postari in forum
    4

Tratamentul in cazul copiilor cu ADHD

Topicul este raspuns la articolul Tratamentul in cazul copiilor cu ADHD

buna , ma numesc Elena fetita mea are reactii asemanatoare cu cele ale copiilor diagnosticati cu ADHD. a fost vazuta de un neurolog i sau facut diverse teste dar nu i se poate pune acest diagnostic ni sa spus ca este la limta intre a fi un copil cu ADHD si unul normal nu i se poate administra in aceasta faza tratament. A inceput scoala si nu pot spune ca sunt f multumita are momente de neatentie iar cand este intrebata nu stie sa raspunda , cu toate ca ea poate stia , este f imprastiata, cu o atentie distributiva imi este f greu pt ca nu stiu f bine ce comportament si ce tactica sa aplic pt a invata mai usor si pt ai fi si ei mai bine va multumesc si astept un sfat de la d-voastra.

Floricica Nou Venita apostolmihaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.09.2009
    Postari in forum
    3
    din ce am citit pe net si din ceva experienta proprie ti-o recomand pe dna doctor Iuliana Dobrescu de la Spitalul Obregia. Dar poti verifica si pe net daca exista cineva specializat in Ploiesti, ar trebui sa fie, e oras mare...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari