Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    mi-ar face placere sa cunosc mamici si pitici din Craiova ,stau dor de vro 9 luni in oras si inca nu m-am acomodat prea bine plus ca doctori nu prea gasesc,pediatru am gasit dar nu sunt foarte incintata de el(Talal)acu am nevoie de un dentist bun,de o scoala generala buna daca stiiti astep raspunsuri!

Floricica Avansata clarisa2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2008
    Postari in forum
    1.419
    raluca eu zic ca la ora actuala scoala generala cea mai buna din craiova este scoala nr 2!!!(de acolo chiar ies oameni!!1iar dentistul la care toata familia noastra se tratea este doctor fronie!!!poate ti-am fost de folos!o sa te acomodezi cat de curand!succes

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    multumesc,cred ca scoala nr 2 este aproape de mine eu locuind aproape de hotelul Jiu ma voi duce s-o vad.A-si vra sa-mi spui si pe unde are cabinedul dr Fronie.

Floricica Senior anne -marie's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2008
    Postari in forum
    3.049
    raluca parerea mea este ca scoala nr 2 nu este la fel de grozava precum se zvoneste . de ce zic asta?.pt ca la copilul meu in clasa si in scoala s au mutato gramada de copii care au venit de la nr 2 si se plangeau de modul de predare. totusi cred ca ar trebui sa cauti mai mult pana sa te hotarasti.iar ca dr nu pot sa ti dau prea multe sfaturi ca nu
    stiu. sper sa iei o decizie buna

bb1 denis sebastian 15 08 1999
    bb2 daiana alexandra 27 06 2008

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    multumesc de raspuns,te asteptam la discutii cu* mamici din Craiova *de la copii 1-3 ani acolo sunt mai multe mamici.Baiatul tau la ce scoala este?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari