Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anacondax's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2007
    Postari in forum
    5
    Eu sunt o mama singura.Desi nu am fost casatorita cu tatal fetitei mele, dupa o relatie de 7 ani am avut-o pe printesa mea...dupa alti 3 ani, m-am despartit de tatal ei.Este greu intr-adevar sa cresti un copil singura dar nu imposibil.Este greu sa explici de ce ea nu are un tati ca ceilalti copii de la gradinita...

Floricica Nou Venita bunescumadalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    214
    EU NU AS PUTEA SA-MI CRESC SINGURA COPILUL.FETITA MEA ESTE DEPENDENTA DE TATAL EI.

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    probabil ca ai putea ....daca ai fi nevoita.

Floricica Avansata laurac's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2007
    Postari in forum
    1.405
    Buna,

Vad ca topicul acesta a cam stagnat, dar poate de acum incolo va fi ceva mai activ.

Eu sunt o viitoare mama singura. Am intrat in 14 saptamani. Emotii, temeri, bucurii, cine ne sustine... Daca mai e cineva in situatia mea, cred ca ne-ar prinde tare bine daca ne-am impartasi gandurile

elle
    Guest
    Buna ,laura,si eu sunt in aceeasi situatie,voi avea un baietel,si-l voi creste singura,findca tatal lui are alte prioritati,si a fost o relatie scurta intr noi,dar nu-l m-ai condamn findca nu este matur si nu stie ce vrea .Copilul ti-am zis il voi creste singura stiu ca i-mi va fi greu,darnu si imposibil,sunt multe mamici in situatia noastra,dar eu sunt optimista.Adresa mea :elenabreazu@yahoo.com,scrie-mi daca vrei.Spune-mi tu cum ai ajuns in situatia asta.

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    Va doresc mamicilor multa putere !
    Puteti sa cresteti copiii si fara tata.Curaj, viata merge inainte.Lectia vietii v-tre este un ex pt copii vostrii.
    Va doresc multa sanatate tutror mamici, bb si copilasi.

Floricica Nou Venita adinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2007
    Postari in forum
    13
    Buna.Aceeasi situatie o am si eu.Eu sunt in 6 luni.Urmeaza ca ingerashul meu sa se nasca insa din pacate nu isi va cunoaste tatal pt ca el e un las care sta inca sub fusta mamei si nu e in stare sa isi asume responsabilitatea.Urma sa ne casatorim anul viitor dar din cauza copilului care a venit mai devreme a dat inapoi.A trebuit sa anulam tot din cauza asta.Asta e.La barbati lasitatea e un lucru foarte des intalnit mai ales cand trebuie sa isi asume niste responsabilitati.Daca vrei sa vorbesti cu mine asresa mea este: amy_love_you1234@yahoo.com . Fruntea sus.Ne putem descurca si fara ei.Decat cu un las alaturi, mai bine fara.

Floricica Nou Venita tutui's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2006
    Postari in forum
    92
    buna, ma alatur si eu voua, eu sunt pe cale sa devin mamica singura pt ca sunt in divort si desi i-am dat 1000 de sanse lui i se pare normal sa traiasca cum vrea el...noi pe locul 2, am un baietel de 2 ani si adevarul e ca imi e un pic groaza

Floricica Debutanta iota cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Fetelor va doresc succes, eu sunt o mamica singura de mai mult de 2 ani si jumatate, si uite ca ma descurc desi ratele mele la banca depasesc 900 lei noi, pt ca fostul sot a vrut si partaj si ca sa raman cu casa a trebuit sa ma imprumut pe la banci. E adevarat ca nu pot sa le ofer totul copiilor mei , dar cel putin cresc in liniste si sunt doi copii fericiti care au parte de iubirea mea.
    Asa ca se poate si fara tata, mai greu ar fi fara mama.

Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Bafta si putere Kitty sa treci peste tot ce este rau. Ai un baietel absolut minunat si asta trebuie sa iti dea putere sa te ridici si sa mergi mai departe. Va pup

julyforce2003
    Guest
    eu am 19 ani....si am 4 saptamani de sarcina. Sunt foarte speriata, am intrerupt anul 1 de facultate, tatal copilului nu il vrea, zicand k nu este al lui. Barbatul cu care locuiesc...nu il vrea nici el! In fiecare dimineata ma trezesc si imi vine sa plang, imi urasc viatza, si nu stiu ce sa mai fac! Habar n-am ce urmeaza...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari