Ultimele discutii din forum
    princess
    Guest
    Felicitari multe, multe. Ai facut cea mai buna alegere, un copil este pe viata, pe cand barbati... (unii:) Copilasul asta iti va da putere sa lupti sa va fie bine, si iti schimba in bine toata perspectiva asupra vietii. Merita!
    Sa fiti fericiti!

Floricica Nou Venita ralukypuky's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2012
    Postari in forum
    58
    Citat Postat de mihaono Vezi mesajul
    felicitari si sa iti dea Dumnezeu putere sa il cresti si sa fiti amandoi sanatosi.Asta e tot ce conteaza.Cu bune cu rele viata merge mai departe si nici nu stii ce bucurie este cand il vezi pe bebe zambind, gangurind si mai apoi spunand cel mai frumos cuvant din lume "MAMA"

Crede-ma ca sunt topita dupa bebeul meu..doamne ca nu as putea fara el...si cand ma uit in patut el este motivul pt care tre sa merg mai departe

Membru inregistrat la
    12.08.2012
    Postari in forum
    58
    Citat Postat de andragrig Vezi mesajul
    De cand am citit titlul topicul mi-am dat seama ca tu esti.... Felicitari mamico si felicitari si bebitului ca e un invingator ai si de ce sa fi cea mai fericita pt ca ai langa tine cea mai mare minune de la Dumnezeu. Capul sus si sa fi puternica

Sa stii ca am un luptator...... a luptat pt viata lui,pt el eu merg mai departe si acum nu mai conteaza nimic,decat sa ii fiu alaturi sa il ajut sa il indrum sa il iubesc......sunt cea mai fericita mamica din lume :)

Membru inregistrat la
    12.08.2012
    Postari in forum
    58
    Cand l-am adus pe lume pe Dominik al meu si am auzit ce probleme a avut si cat a avut de suferit dupa....mi-a parut rau ca am regretat sarcina la nervi si suparare ,,,,,m-am gandit ca poate are legatura cu regretele si Doamne Doamne imi da o lectie,dar nu a fost asa,se pare ca Doamne Doamne mi-a ajutat bebeul sa se faca bine,in fiecare seara ma rugam sa se faca bine....si minunea s=a intamplat si am trecut peste ce a fost mai greu,acum suntem acasa si sunt cea mai fericita....tipam de foame ,tipam cand ne imbaracam si ne dezbracam.....:)))

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    raluky, a fost o incercare de la doamne-doamne... doar ca dragostea de mama, regretul sincer si faptul ca te-ai rugat ti-au aratat ca El e mai puternic si stie mai bine ce trebuie sa se intample... acum fericirea ta e deplina si ai vazut ce se simt si cand e pericol... sa fiti sanatosi si fericiti!

Floricica Novice erendis's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2010
    Postari in forum
    479
    felicitari!!!!imi pare rau ca nu am apucaqt sa-ti scriu pana acum dar am avut ceva probleme cu calculatoarele.
    cum ai nascut? ma bucur ca ai trecut peste momentele grele si bebe este bine...destul de marisor la 35 sa sapt bravo!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari